Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soroki

polski psycholog w ramach nhs w londynie

Polecane posty

Gość soroki

wiecie gdzie przyjmuje jakis polski psycholog w ramach nhs w londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznablondynka
A dlaczego polski?Mieszkasz w Londynie i nie mowisz po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soroki
ja mówie po angielsku ....ale z psycholog jest potrzebny dla dziecka które jeszcze nie mówi super po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznablondynka
Acha, wiesz co cos mi sie obilo o uszy, podpytam znajomej.A co sie z dzieckiem dzieje?I w jakim jest wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soroki
stany lękowe za sprawą ...kochanego taty z polski dziecko ma 9 lat.Panika na ulicy ze zostanie porwana , co miało miejsce w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznablondynka
Oj to wspolczuje.Popytam o tego psychologa i jak cos bede wiedziec to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soroki
ok dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznablondynka
Niestety nie mam namiaru na polskiego psychologa, ale mam rade- moze sie przyda.Idz z dzieckiem do GP i powiedz co sie dzieje.Twoj lekarz skieruje was do psychologa z NHS gdzie zostanie wam zaoferowany polski tlumacz.Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata891
Jakbyście szukali polskiego psychologa, to można się odezwać do Psychomedic. To klinika w Warszawie, ale umożliwiają konsultacje online za pośrednictwem sieci, także dobra opcja, dla osób, które przebywają na stałe za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można realną pomóc uzyskać w przychodni w Tooting jeśli chodzi o opiekę psychologiczną, ja jestem bardzo zadowolona z podejścia i efektów takiej terapii. Jak się dostać, jakie są ceny i gdzie dokładnie mają placówkę wszystko powinno być na ich portalu -https://polski-lekarz.london/polski-psycholog-w-londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatat626132
Dnia 18.06.2018 o 19:42, Gość renata891 napisał:

Jakbyście szukali polskiego psychologa, to można się odezwać do Psychomedic. To klinika w Warszawie, ale umożliwiają konsultacje online za pośrednictwem sieci, także dobra opcja, dla osób, które przebywają na stałe za granica.

A konsultowałaś się online? Jak oceniasz? Ja coraz bardziej nie radzę sobie z różnymi sprawami i też myślę o takich konsulatacjach online.. Może się zdecyduje właśnie u nich... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×