Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna zouuuuza

Czy duże pierścionki są modne/ładne

Polecane posty

Gość taka jedna zouuuuza

Dostalam od męża pierścionek Lubię duże, ale nosilam takie ok 4 gramm, ale mąż mi teraz kupił pierścionek powyżej 8 !!!! gramm, w stylu zaręczynowego Kate Middleton, tylko wyższa korona boję się z tym wyjść na ulice to raz, a dwa czy to nie obciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że są modne, zresztą biżuteria jest zawsze ponad czasowa tylko wiadmo biżuteria to dodatek więc musisz fajne do tego ciuchy dobrać i bedzie spoko u mnie na roku dużo osob nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zouuuuza
taki pierścionek to raczej na wyjątkowe okazje, do sukni czy sukienki, na bal, wesele, do restauracji czy jakies inne ,,eleganckie,,. na co dzien to nie za bardzo :-P tym bardziej, że to zloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tam zawsze na co dzien nosimy :P zależy też jaki masz styl czy bardziej sportowy czy jak :D bo wiesz ja tam bardziej elegancki i takie fajne dodatki są zawsze na miejscu :D ostatnio nawet oglądałam taki mega złoty pierścień z rożowym oczkiem no ale kasiuty nie ma i nie kupilam na koniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zouuuuza
mam style elegancki właśnie i duże pierścionki noszę też ale nie przeginam nigdy, a jak patrze na mój prezent to jest naprawde wielki a gdzie masz ten pierścionek, w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam go na necie bo to w małym jublierskim wypatrzyłam ale taki no kurcze dość duży:) wiesz co Ci powiem. ja to też tak zawsze sie zastanawiam czy coś wypada czy nie i Ci powiem że kiedy się odważe i ubiore coś czego wczesniej nie ubierałam bo nie małam odwagi i jak w koncu sie odważyłam to poprostu ZAWSZE co mnajmniej 5 osob mi mowiło że świetnie wyglądam ze np świetna spodnica czy coś :) warto ryzykować prawie 6mieś, miałam nową spodnice w szafie nie ubieralam jej bo wydawalo mi się ze wygląda jak zasłona xD bo biala w takie róże i wogle ekstra krój w końcu ją ubrałam i poprsotu dosłownie wszyscy mnie zaczepiali że świetna i że chcą mi ją z du,py zerwać xD i teraz ją często nosze zeby koleżanki zazdrosciły warto zaryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zouuuuza
dziękuję za te miłe słowa, kochana jesteś :-) cóż będę nosić, tylko tak żeby zlodziej się nie połakomił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabitunka
Duże pierścionki są ekstra! Na razie mam jeden, mój jest z Galerii Artystycznej KuferArt i jest świetny, także warto tam zajrzeć;D No i na pewno zakupię następny, wygląda cudnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×