Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mikołajeeeeeeek

Uroda/przystojność mężczyzn a inne kwestie...

Polecane posty

Gość mikołajeeeeeeek

No, ale rozpoczęłam inny temat, więc do niego wrócę. Mam mnóstwo koleżanek, które mnie po prostu porażają swoim infantylizmem. Chodzą do liceum, mają już któregoś chłopaka z rzędu i jedyne słowa, które potrafią powiedzieć o swoim ideale chłopaka to "o jejku, jaki on słodki, a jakie ma miesnie, i oczywiście musi być brunet lub blondyn z niebieskimi oczkami, nieziemsko przystojny, och i ach" itd. I to jest wszystko. Ja co prawda nie mam chłopaka, nigdy nie byłam w poważniejszym związku, nie mam jeszcze ukonczonych 18 lat. Natomiast swój "ideał" mam już chyba trochę wykreowany. Czasem jak zwrócę uwagę na jakiegoś chłopaka i powiem o tym koleżankom to od razu "jezuuu, ale on jest brzydki, nic ciekawego, jak ty możesz sie nim zachwycać?". A ja właśnie mogę. Bo dla mnie nie jest najważniejsze to, czy ch łopak ma słodką buźkę i wyrobione miesnie. Czasem nawet na pierwszy rzut oka moze sie widać nie super przystojny, ale ma coś w sobie. Powienien być męski, kulturalny, uprzejmy, z jakimiś zainteresowaniami i czymś mnie zauroczyć - uroda zupełnie na drugim planie. Po czym słyszę od swoich koleżanek, ze gadam "jak stara baba, która ma już 100 przejść z facetami którzy ja zranili i szuka teraz jakiejkolwiek stabilizacji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×