Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do teraz wierny mąż

Żona nie chce mnie penetrować analnie. Myślę o prostytutce.

Polecane posty

Gość Do teraz wierny mąż

Nie rozumiem czemu żona nie może sprawić mi tej przyjemności. Jak jeszcze trzy razy odmówi, to zapłacę dziwce, żeby to zrobiła. Widzicie kobiety do czego doprowadzacie mężczyzn odmawiając im!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do teraz wierny mąż
a muszę dodać, że mam tak poluzowany zwieracz, że sram całymi kartofelkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do teraz wierny mąż
Ja też nie mam już ochoty ciągle słyszeć odmowę. Korona by jej z głowy nie spadła jakby zrobiła coś dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do teraz wierny mąż
a ona wciąż nie chce , mogłaby chociażkijem od szczotki zrobić mi dobrze, marzę żeby jaj czekoladowe kartofelki miec w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytaj o to wiecej jak żona niechce.Moj chlopak kiedys rok temu albo ponad chcial analny sprobowac zgodzilam sie dlatego ze tez chcialam zobaczyc ale zero podniecenia i w ogole postawilam sprawe jasno ze mi sie nie podoba a jak tego nie zaakceptuje to droga wolna niemam zamiaru zmuszac bo sex ma byc dla obojga przyjemny. Zrozum żone. Chcesz isc do kur... to potem nie wracaj do zony:/ jakbys sie czul jakby zona poszla do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do teraz wierny mąż
przed snem wyobrażam sobie, że obok mnie leży rosły murzyn, a gdy nikt nie patrzy, trzymam rękę w gaciach i miętolę kasztany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
myszka9090 - ty chyba coś popierrdoliłaś, a raczej na bank... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do teraz wierny mąż
Ale dlaczego ona nie akceptuje mnie całego? To nic takiego przecież. Zrobiłbym lewatywę przed i jej to zaznaczyłem, a ona dalej niechętna. Mogłaby najpierw coś małego wsunąć jak się boi, że nie będzie umiała. Tylko, żeby się odważyła chociaż spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe :/ pisze z tela a patrze na film a czemu popier...??bo juz mi się niechce tamtego czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest to ze cie nie akceptuje, poprostu niema ochoty na takie cos musisz zrozumiec i to zaalceptowac:) Wiekszosc mezczyzn nie zdaje sobie sprawy ze gwalci swoje zony kazda zgodzi sie zemna ze zona to nie wlasnosc a sex to nie jest zony obowiazek bo my kobiety nie zawsze mamy ochote. Tak troche zeszlam na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha87
przeciez nie mozesz miec do niej zalu o coś na co ona nie ma ochoty, fajnie bedzie dla ciebie bo cie to bedzie podniecało, a ona sie bedzie przy tym nudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×