Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ewelkaaaaaaaaa88

LUBLIN - Ortodonta?

Polecane posty

Gość ewelkaaaaaaaaa88

Hej szukam namiarów na dobrego ale jednocześnie niekoniecznie najdroższego ortodontę w Lublinie. Wiem, że na leczeniu nie powinno się oszczędzać, ale jak słyszę, że rozbieżność w aparatach sięga nawet 3 tysięcy, za ten sam aparat, no to jednak wolę zapłacić nieco mniej, a nie bulić za renome pana doktora. Może ktoś z was leczy się u jakiegoś ortodonty i poleca? napiszcie prosze jakie mniej wiecej ceny ma ten lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam :)
hej ja lecze sie juz jakis czas w Multimedzie przy ulicy fabrycznej , na pewnoo obila Ci sie ta nazwa o uszy. niestety tam nie jest z byt tanio.. ja mialam tam zakladany aparat, ale to bylo jakies dwa lata temu wtedy ceny aparatu bylo w normie, za jeden 1200 zl, z nowym rokiem tj 2011 ceny podniosly sie do 1500 za jeden, a teraz nie wiem.. ale na pewno nie 3000.. lekka przesada ;) tyle ze kazda wizyta 100 zl... jedyny plus ze jak juz sciagna Ci aparat to za wizyty kontrolne nie placisz nic.. no i w sumie ja jestem zadowolona.nie sa moze idealnie proste.. tzn sa, ale teraz mialam maly problem zaczela wyrastac mi 8 na dole i niedawno ja usunelam.. bo troche zeby mi sie juz krzywili.. ortodontka kazala usunac. chyba dobrze , ciekawe jak teraz mi naprostuje te zeby ;) ale ja bym polecila ja ;) Jolanta Słotwińska się nazywa. zna sie bo juz troche lat ma ale bardzo mila;) jak masz jakies pytania pytaj smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaaaaaa88
hej, dzięki za odpowiedz. Słyszałam o tym miejscu i nawet dobre opinie, także napewno sprawdzę i nie wiem czy nie wybiorę. 1500zł za jeden łuk to serio niewiele, bo ja otarłam się już o cenę 2200zł za podstawowy łuk a to juz jest przegięcie, bo całe leczenie wyniosłoby mnie około 8000zł, a to już jest strasznie dużo. ile miałaś aparat na zębach i jak mocno miałaś je pokrzywione? pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praprwieiprapraiwie
Ja chodzę dom Orto-dentu. Chodzę do ortodontki - Zofii Cecherz. To jest w Lublinie ul. Pankiewicza 31. Jestem zadowolona, ciągle mam jeszcze aparat, ale już niedługo. Ceny no jak to ceny - takie są przy aparatach, no jak się chce mieć ładne zęby to trzeba płacic. Ale 3000 to przesada. Ja narazie jestem zadowolona, ząbki się prostują, krzywdy mi narazie nie zrobili. Widzę poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dobry temat! Ile nosiłyście aparat, tak że były efekty? I czy można założyć tylko na dolne zęby? I co ile są wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka miala zakładany aparat tylko na górę 1600zl,wizyty co miesąc 150zl w orto styl--u na milenijnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzdka11
Świetny temat. Szczerze powiedziawszy, też się przestraszyłam jak dowiedziałam się, że ceny aparatów są aż tak wysokie i rozbieżność może sięgać aż 3000 zł. Później z polecenia trafiła do doktor Gołkiewicz i mimo, że nie ma niskich cen, dowiedziałam się od znajomej, że akurat u niej nie ma temmatu renomy (mimo, że z tego co się dowiedziałam ma pokończone mnóstwo różnych kursów), ale jest temat najlepszych materiałów. No i co tu dużo mówić. U mnie efekty są świetne i szczerze powiedziawszy proste zęby, które jakby nie patrzeć są bardzo ważnym elementem wyglądu, mam na całe życie. Z tej perspektywy inwestycja niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka2101
witam. właśnie przymierzam się do założenia aparatu stałego ceny są rozmaite i bardzo zróżnicowane nie wiem czy są wynikiem reklamy i renomy czy też profesjonalizmu ale różnica sięga nawet ponad 3000zł zdecydowałam się na p. Stolarz cena jak policzyłam ok. 5500zł chodź wcześniej byłam już w ortomix ale cena tam wynosi 8-10tys. to jest całkowity koszt bez już dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5500 za całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczyłam się ortodontycznie u Pana Rojka http://clearaligner.olsztyn.pl/ i z efektów jestem bardzo zadowolona. Wiadomo że proces leczenia ortodontycznego to długi proces i czasem wątpimy na półmetku i męczą nasz te obolałe żęby ale warto ja co dzien usmiecham się do ładnej buzi w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś napisze coś nt. Dr Anny Stolarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakieś opinie osób, które się u niej leczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzkrakowa
Polecam dr Gawdę z ortooptymist bardzo dobry fachowiec no i prawdziwy ortodonta, tzn z ukończoną specjalizacją z ortodoncji, jest to o tyle ważne, że dzisiaj wielu stomatologów udaje ortodontów a nie ma skończonej specjalizacji. Gorąco polecam www.ortooptymist.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja równiez chodziłam do doktora Rojka. Bardzo ładnie skorygował moj zgryz i teraz jestem szczęśliwa. Skończyły się głupie docinki i inne głupoty związane z moim zgryzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą jest profesjonalny ortodonta. Czasem najlepiej jest wybrać się do kilku, bo na różnych można też trafić. Polecam zajrzeć na tę stronkę: https://slaski.med-katalog.pl/ogloszenia?kategoria=19. Dzięki niej znalazłam swojego ortodontę i pomimo, że mam już 29 lat pani doktor podjęła się mojego leczenia :) tam oprócz ortodonty można znaleźć lekarzy z całej Polski, więc jest to przydatne źródło informacji :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
W OrthoVision na Necałej jest dobry ortodonta i jeśli się nie mylę mają nadal bezpłatną konsultację ortodontyczną, niedawno byłam z córką. http://www.orthovision-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i osobiście korzystam z usług dr Agnieszka Lasota, bardzo dobry ortodonta z super podejściem do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuitaK
warto skorzystać z bezpłatnych konsultacji, zawsze będzie się wiedziało na czym się stoi, byłam w OrthoVision i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bordho
Planuję się wybrać do Orthovision, bo jednym z moich postanowień noworocznych było w końcu zadbanie, poprawienie swojego zgryzu. Chcę zrobić sobie aparat Clear Aligner, może któraś z Was ma i jest w stanie powiedzieć parę słów jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuitaK
ja mam clear agliner na górnych, ale może i można na dolnych, najelepiej najpierw zapisać się na konsultację, ja chodzę do orthovision :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobić jeśli mam porysowane szkliwo po aparacie. Ortodonta porysował je przy zdejmowaniu aparatu.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram powyższą odpowiedź zdecydowanie dr. Agnieszka Lasota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet stomatologiczny New-Dent http://new-dent.pl świadczy usługi z zakresu ortodoncji. To właśnie u nich założono mi aparat stały a także zostałam poddana specjalistycznemu leczeniu, dzięki któremu mój uśmiech zaczął prezentować się należycie. Nie ukrywam, iż od dziecka było to moje marzenie, które ten gabinet w zupełności spełnił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marie

też ci moge polecić ortodonte z new dent na nowowiejskiego. Ja byłam pod ich opieką przez 1,5 roku i rok temu zdjęłam aparat. Rezultaty prostowania utrzymują się do tej pory :)marie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi lekarze stomatolodzy i ortodonci są w OrthoVision, ja tam chodzę od lat, tam zakładali i zdejmowali mi aparat i leczyli zęby. Szczerze polecam, wyjątkowo przyjazne miejsce. W czasach pandemii także bezpieczne – wszystkie standardy zachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×