Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

u mnie prawie od razu ból podbrzusza, reszta objawów po terminie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlk
czas rozwoju ciaży liczy się od zapłodnienia a nie od współżycia bo moment współżycia nie jest równoznaczny z momentem zapłodnienia. Ale najwcześniej test można robić 2tyg. po stosunku. A co do objawów to mogą się pojawić i b. wcześnie ale też oprócz braku okresu może nie być żadnych innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cismarch
najwcześniej po około 2 tygodniach od dnia stosunku w którym doszło do zapłodnienia. Ale to takie umowne jest. Po terminie okresu coś może się dziać, ale to i tak za wcześnie na objawy jakiekolwiek... Ja np. nie miałam żadnych objawów. Po prostu zatrzymał mi się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie pierwszy objaw
kilka dni przed @ kłuł mnie cały dzień jajnik, potem ból piersi też juz kilka dni przed @ teraz mam 8 tydz i od kilku dni mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlk
idź kobieto i zrób test a nie doszukuj się na zapas objawów. jesteś dorosła czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cismarch
ból jajnika, kłucie piersi to typowo okresowe objawy. Nie zawsze świadczą one o ciąży. nie ma co się nakręcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zwiększony apetyt na słodkie i kwaśne rzeczy boli mnie brzuch (podbrzusze) a raczej kłuje i zaczeło mnie mdlić od wczoraj a jest dopiero tydzień po zapłodnieniu. Mam już jedno dziecko ale wtedy miałam objawy dopiero pod koniec 8tyg ciąży ale niby nnie każda ciąża jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie pierwszy objaw
zależy u kogo, mnie nigdy w ten sposób nie kłuł jajnik przed @, piersi bolały owszem ale tym razem miałam mega wrażliwe sutki. Każda zna swój organizm i jest w stanie zorientowac się że coś jest inaczej. Ja nie miałam żadnych bóli jak na @ i to też mnie zastanowiło. Dopiero po terminie @ kilka razy pobolewał mnie delikatnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlk
a skąd wiesz kiedy było zapłodnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×