Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Watch

Pomóżcie w wyborze nazwy dla sklepu.

Polecane posty

Gość tak to widze
glory tik-tik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watch
Witajcie, Dziękuję za liczne propozycje. Przypominam tylko, że możecie podawać nazwy czy pl czy ang właśnie wręcz wcale niezwiązane z zegarkami, czasem itp. Weźmy choćby takie Apple..co Jabłko miało wspólnego z komputerami prawda? A LG? Sony? Największe marki zbudowano na nazwach nie mających nic wspólnego z oferowanymi produktami. Nawet jadąc zegarkami...RADO? i tak można bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo, gdzie kupiłas ten zegarwek, aaa...ten? W look kwadrans....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee, czyli kiszka....moje pomysły mozna sobie wrzucic do balli z praniem... Ale i tak mi sie fajnie wymyslało..... No to moze w kwadransiku, ale nie lubie zdrobnien. No dobra ja spadam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychylylbymy
mam....hour hand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watch
Nie do kosza. Chodzi mi tylko o to, że nie trzeba się zamykać w tym Czas, Time, Zegarek, Watch itp. Pełna dowolność. To ma po prostu zostać w miejsca zapamiętane i dobrze brzmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychylylbymy
no to może bingo, że kupno w tym sklepie to strzał w dziesiątkę, a jak nie to już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem moje propozycje byly najlepsze rozwaz :) i jeszcze cos takiegoteż fajne " Bassinoire"-z francuskiego "Decorrere" "Paradiso" - z włoskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzy minuty dziesięc sekund " fajnie brzmi i jest orginalne po obserwacji nazw wielu sklepów restauracji to najlepsze sa własnie takie z d.upy troche dziwne i nie banalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×