Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jennifer8787***

moja szwagierka kupiła mojej tesciowej

Polecane posty

dlaczego oni zmienili moje h o j n a i przekształcili na ch? 😭 Robią ze mnie debila ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna van Bahrr
Niepotrzebnie wydawała pieniądze.Mam takie cztery....jakby ładnie poprosiła to dostałaby takie za darmo ode mnie.Bylam na mieście może w każdym ze dwa razy.A ty?Chcesz może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka tam plotkara :P
jenifer , a Ty sie nie boisz , ze Cie ktos rozpozna z realu??? Bardzo duzo szczegolowych inf o sobie podajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie? No powiem Ci, że nieźle. Dobry tydzień w szkole miałam. Nawet zero opuszczonych godzin i zero spóźnień - pierwszy taki tydzień w mej karierze :classic_cool: A tak to pogoda mnie irytuje, ale daje rade :D:D A co u CIebie? Bo jakoś nie w temacie jestem nawet co tu sie dzieje bo o 21 to ja już słodko śpię :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie to bo czest widze
a skad szwagierka ma tyle kasy? prowadzi biznes z twoim mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez ostatnie2-3 dni rzadziej tu zaglądam ,jutro znou goście więc od rana porządki ,w sobotę kino i tak zleci tydzień. Mnie też denerwuję pogoda ,już marze o lecie albo chociaż o wiośnie. A jak sprawy damsko-męskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagierka jest dyrektorem jakiejś firmy komputerowej(ale powiem ci że nawet nie wiem jakiej) a jej mąż jest ginekologiem;) więc kasy mają tyle samo co albo i więcej.Tyle ze mieli lepszy start bo jego rodzice im dom kupili i wyremontowali;)(tzn.jego rodzice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty sobie tak zawłaszczasz teściową? :D Ona nie kupiła tego ciucha Twojej teściowej tylko swojej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość condolizaryż
Jenny ach jesteś taka zagoniona.Czy masz w tym wszystkim czas by urżnąć przyzwoitych rozmiarów kupę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamto to już przeszłość. Olałam :classic_cool: Ale u mnie to norma. Ale ostatnio zagadał do mnie fajny chłopaczek :D:D Ale z drugiej strony ja niczego nie szukam, więc. Jedynie z ekse sie spotykam ciągle :classic_cool: I jadę na impreze do Katowic do Ronda, więc może coś przyhaczę tak żeby z wprawy nie wyjść :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa to sorry :p zawsze byłam do tyłu z tych wszystkich szwagrów, szwagierek i innych takich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie to bo czest widze
jenny a jak ma na imie ta twoja szwagierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka tam plotkara :P
to zapodaj fotke bo bardzo ciekawa jestem jak wygladasz :) wszyscy tutaj o Tobie pisze jedni , ze b.ladna a inni , ze brzydka wiec chcialabym Cie zobaczyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę coś mojej mamusi kupić na urodziny :D:D Stuka jej okrągła liczba :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×