Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malska

koniec rozdzialu

Polecane posty

Gość malska

cos we mnie peklo zabolalo do granic 4 miesiace nie jestesmy razem on mnie zostawił przez cały czas się kontaktował niby miala być przyjażń ciagle wspolne zakupy gotowanie spedzanie czasu 2 razy zdarzyl sie seks ten drugi niedawno kiedy zabral mnie do siebie na 4 dni w te mrozy bo w moim nowym mieszkaniu sa mega nieszczelne okna bylo tulenie wspolne gotowanie zakupy bliskosc smiech radosc wrocily wspomnienia spontnicznie byl seks, czulam sie z tym zle chcialam wracac blagal prosil zeby zostala i pomimo prosb nadal sie tulil do mnie niby z dystansem to pozwolilo mi sadzic ze moze jest szansa na odbudowanie tego i nagle przypadkiem zaczepnym slowem wywolalam burze i lawine slow ktore strasznie zabolaly : jestem jak kazda inna kolezanka, ze on mi nog nie rozkladal, zeby sobie kogos znalazla, i ze mnie nie ma w jego zyciu poczulam sie idiotycznie bo przez te4 miesiace wodzil mnie za nos wiem ze zycie z nim to bylby koszmar on sporo pije a jak pije rani slowem jakis czas temu pijany przyjechal autem do mojego domu a ja glupia szanse dawac chcialam wczoraj ucielam kontakt od czasu do czasu moze byc sms z informacja co u kazdego znas slychac to musi sie skonczyc ale ciezko mi bo ja go kochalam ale chyba siebie za malo kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×