Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość c435cffee

Jakie zarobki zaproponować

Polecane posty

Gość c435cffee

Idę jutro na rozmowę o pracę i mi powiedziała osoba która do mnie dzwoniła, żeby od razu pomyśleć ile chce zarabiać. Oni mają tam w ofercie kasę- 900,00 zł - 1.800,00 zł / miesięcznie (Brutto) za pół etatu (studiuje jeszcze). Ile powiedzieć, żeby nie za mało (żebym nie wyszła z niczym na netto) i żeby nie za dużo (żeby nie wziął kogoś kto da mniej)? 1400 zł? To by była moja pierwsza praca, nie licząc jakiś bzdurnych prac typu rozdawanie gazet czy robota w komisji na wyborach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccwcwq
1200 podaj bo narazie masz gówniane doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c435cffee
Ale do czego tu mieć doświadczenie... prosta praca na call center, wciskanie ludziom bzdet żeby się zainteresowali produktami firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccwcwq
widac że nie masz doswiadczenia i bladego pojęcia o rynku pracy w Polsce, dzisiaj są czasy ze na sprzątaczke wymaga się doswiadczenia a praca na call center o cięzki kawałek chleba , wiem bo pracowałem poza tym będą cię mobbingowac i ciągle gonic że czegoś nie sprzedałaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Można inaczej ,przedstawić siebie w jak najlepszym świetle z zdecydowaną chęcią rozwinięcia tego zakładu i poczekać na propozycję .Nie przyjmuj od razu bo będziesz spalony " zastanowie się,dziekuje ".Jeżeli pokażesz,że musisz miec te stanowisko to GO nie posiądziesz !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×