Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulaavon !

Gdzie wyrobić książeczkę sanepidowską? KRAKÓW !

Polecane posty

Witam. Czy ktoś z Krakowa może powiedzieć mi gdzie można wyrobić książeczkę sanepidowską i w jakiej cenie ? Oprócz ul. Prądnickiej, bo tam kosztuje 90 zł. Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy_kafeterianie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zymafluor
niestety tylko na Prądnickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj na ul. Olszańskiej 5 lub Gazowej 15 Ceny badań mogą się niewiele różnić Wymazy - od 80zł. Przez 3 kolejne dni zanosisz do stacji epidemiologicznej próbki kału. Najlepiej, jeśli wyniki będą od razu wpisane do książeczki, wtedy trudniej je zgubić. Jeśli dostaniesz je osobno, to koniecznie zrób ich kopie. W międzyczasie prześwietlenie płuc - od 50zł Książeczka sanepidu w dobrze zaopatrzonym papierniczym - grosze Zrobione badania zanosisz do lekarza medycyny pracy. Prosisz analizę wyników i o podbicie książeczki - od 10zł. Podbija bodajże 2 razy - przy pierwszej wizycie i gdy już masz skierowanie do pracy. Zbieraj dowody wpłaty za badania. Mówię według własnych doświadczeń. Życzę Ci powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłem jakieś 4-5 lat temu w Nowej Hucie przy ul. Makuszyńskiego ale teraz nie wiem czy ta stacja dalej tam jest i niestety nie pamiętam ile płaciłem za te badania kału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łagiewnikach 47 zl; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie w łagiewnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łagiewnikach na pętli tramwajowej oraz autobusowej jest przychodnia medycyny pracy ul. Jana Brożka 1 Cena badań na noscielstwo to 110 zl, a wyrobienie książeczki 47 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×