Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wierzę w siebie

Catering Kraków

Polecane posty

Gość Marlena557
Ja korzystałam z cateringu tylko na terenie Trójmiasta. Ale może się komuś też namiary przydadzą - http://www.szafranimiod.pl/ Ja z ich usług byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony Smok! Właściciel, pan Mariusz, jest przecudowny i robi nieziemskie jedzenie! Sos kurkowy skradł moje serce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioo122
Sprawdź catering dla firm "U Tamary". Ostatnio na szkoleniu firmowym miałam okazję próbować ich posiłków i mogę z czystym sercem powiedzieć, że było naprawdę smacznie! Tutaj link: http://www.utamary.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kozera
Polecam catering z AIKA SUSHI rezerwacjA wynosow i dowozow sushi do firm , na rozne imprezy . Pyszne jedzenie, atrakcyjne ceny. kontakt do zamowien 514-833-558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałeś/aś o czymś takim jak Baozi House ? Myślę, że taką kuchnią jaką tam serwujesz możesz zaskoczyć swoich gości :)! Dania są bardzo dobre i na ostro i na 'słodko'! Dla każdego coś się znajdzie. Ja lubie pikantne, mocno wyraziste smaki. Moje ulubionym daniem jest krwawe baozi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osttanio zamawialam catering od krkcatering.pl, pyszne jedzenie, duży wybór i zawsze świeże i na czas. Cena też przyzwoita, a menu dostosują zawsze do potrzeb klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe rzeczy mają w ofercie w restauracji Ganesh. Nie wiem czy ich ktoś kojarzy jeszcze...To jest typowa restauracja indyjska, mi akurat te smaki bardzo odpowiadają. Z takich ciekawszych rzeczy jakie tutaj mają to na przykład bardzo dobre piwo indyjskie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedzenie zamawialismy od krkcatering.pl. Pyszne jedzenie, i dostosowane do naszych wymagań. Świeże produkty i obsługa też bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My czasem na imprezki, głównie na urodziny zamawiamy jedzonko, przeróżne przystawki z krkcatering.pl. Wszystko jest ładnie przygotowane, ładnie wygląda i co ważne jest smacznie :). Cena uzależniona jest od ilości zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agek
Ja kilka razy korzystałam z cateringu jurek-catering, byliśmy nawet u nich na weselu w Mogilanach i muszę przyznać, że jedzenie wyglądało i smakowało, więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie korzystałam z cateringu z Magillo. Sprawnie zorganizowana impreza, obsługa super. Jedzenie świeże, gorące, pyszne. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci Magillo prowadza restauracje i maja catering. Już kilka razy zamawiałam u nich obsługę zarówno do domu- przyjęcia na 40 osób w ogrodzie jak do firmy. Obsługa bardzo profesjonalna i pyszne jedzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio mi się zdarza zamawiać do domu jedzenie z lokalu Ganesh na ul. Św Tomasza. Szybko dowożą, jeszcze jest ciepłe jak dostaję do ręki. Ceny przystępne i bardzo smaczna, świeża kuchnia, w tym duży wybór w menu rzeczy dla wegetarian i wegan, co nie jest taką normą w wielu restauracjach, gdzie królują mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla spróbowania zamówiłem sobie parę dni temu jedzenie do domu z restauracji indyjskiej – Ganesh i było smaczne. Mają różne zestawy, w tym fajne lunchowe z kurczakiem, albo wege. Dora cena, szybka dostawa, pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellina
w firmie zawsze zamawiamy catering z damarco, są na mogilskiej to możesz się wybrać na kolacje ich przetestować :) ale u nas robią furorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz spokojnie uderzyć do Magillo. Ja korzystam z ich usług cateringowych od lat i zawsze jestem zadowolona. Mają dobre dania ze świeżych produktów. Kiedyś wybrałam inną firmę i byłam mocno rozczarowana. Dlatego od tamtej pory tylko Magillo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Magillo na Kurdwanowie. Robiłam u nich przyjecie komunijne na ogrodzie i wszystko było ok. Dobre jest to że maja dużo sprzętu. Mieli w zanadrzu nawet namioty na wypadek deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada2221
Ja od siebie mogę polecić KrkCatering. Robią pyszne jedzenie nie tylko na urodziny, ale też inne okazje. Ostatnio moja kuzynka zamawiała od nich catering na wesele. Kraków chyba nie jest jedynym miastem w którym działają. Zobacz sobie co tam mają w ofercie, mają stronę internetową krkcatering.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja stanowczo odradzam krkcatering. Organizowali u mnie komunię. Bardzo zła organizacja, jedzenie nie tylko niesmaczne i nie doprawione, ale i nieświeże. Pierwszy raz w życiu było mi wstyd jak goście u mnie jedli. Kawę robiłam sama bo kelner nie ogarniał. Ogólnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskoczyło mnie pozytywnie indyjskie piwo przy ul. Pijarskiej 9. Z kumplami chciałem spróbować nowych smaków. Coś dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondziorno
Ja zamawiałam catering na wesele z KrkCatering i takich sytuacji jak ktoś pisał w żadnym wypadku nie było. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Jedzenie było pyszne i dobrze zaplanowane, a cena jak najbardziej miła i przy rozliczaniu można było się uśmiechać :) Od jakiegoś czasu mają stronę internetową: http://www.krkcatering.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz spokojnie uderzyć do Magillo. Oni maja sprawdzony i dobry catering. Sama już kilkakrotnie korzystałam z ich usług i zawsze było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedzer
Zdaję sobie sprawę z faktu licytacji, kto ma lepszy catering ;). Osobiście jestem obiektywny i nie zaangażowany w ten temat jednak go doświadczyłem i po wielu często irytujących rozmowach i imprezach trafiliśmy na http://www.kscc.pl/ i już go nie zmienimy. Mamy nadzieję, że i Wy skorzystacie z naszych doświadczeń. Firma rzetelna i mega kompleksowo i profesjonalnie (słowo niestety nadużywane) podchodzi do organizacji. Obsługa to duchy, których nie widzisz, a wokół Ciebie się dzieje nie wiesz kiedy ale jedyna różnica to z tego co się dzieje jesteś zadowolony. Wielokrotnie słyszeliśmy o nich pochlebne opinie ale póki nie skorzystaliśmy nie wierzyliśmy no i teraz się stało ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarekkk
Od dłuższego jucz czasu zamawiam catering w Magillo i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze wszystko perfekcyjnie przygotowane. jedzenie bardzo smaczne i obsługa na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1234
czytam komentarze trochę zalatuje mi to marketingiem szeptanym ale dodam swoja opinie. trafiłam na to forum juz kilka razy bo szukalam czegos nowego. Wyprobowałam firme Pychotki, która dowiozla mi jedzenie do domu i za ten przywoz nie doliczyła sobie pieniążków. Jedzenie było pyszne ! moi goscie byli zachwyceni zarówno smakiem jak i podaniem, ja sama byłam mile zaskoczona bo nigdy wcześniej nie zamawiałam cateringu. na pewno skorzystam z ich usług przy przyszłorocznej komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja polecam KrkCatering - mieszkam w Wieliczce i mam od nich catering dietetyczny. Jak jest jakaś impreza rodzinna czy firmowa też zamawiam od nich catering, a rodzina ostatnio brała na wesele. Pychotki http://www.krkcatering.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od dłuższego czasu zamawiam jedzenie w http://hurryupshrimp.pl/ i powiem szczerze jestem zachwycona tą kuchnią! Wszystko mi smakuj***ardzo a wiele już próbowałam, zaznaczam, że jestem bardzo wymagającym smakoszem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o catering to ja często przy imprezach korzystam z usług tej firmy http://www.magillo.pl/. jestem z nich zadowolona. Zawsze wszystko przygotowane tak jak ustalaliśmy fajna obsługa i smaczne jedzenie. A do tego maja sprzęt do obstawienia nawet sporej imprezy także nadają się na każdą okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×