Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wierzę w siebie

Catering Kraków

Polecane posty

Gość danielazagrobelna
Ostatnio organizowałam mała imprezę w Krakowie i wynajęłam catering kanapkowy. Byłam zaskoczona, bo była bardzo duża różnorodność w ciekawym "opakowaniu". Catering znalazłam na http://maio360.pl/najlepsze-kanapki-w-krakowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.JiR.com.pl Dobry i sprawdzony catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamanka
Potwierdzam , mieliśmy przyjemność korzystania z usług JiR catering z Przebieczan. Bardzo smaczne jedzenie, profesjonalni kelnerzy. Wszystko bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam sceptyczna co do pudełek ale widzę że mi się sprawdza, mniej jem ale jednocześnie dostarczam organizmowi wszystko to co potrzebne, nie brakuje mi kalorii żeby normalnie funkcjonować a jednocześnie waga powoli spada. Zamawiam sobie takie wyżywienie przez wygodnadieta.pl, tutaj gotują kucharze, nie jest to jedzenie odmrażane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może cos tajskiego? Hurry Up shrimps teraz mają catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurry Up Shrimp to zdecydowanie cos co moge polecic, zawsze na czas, cieple i smaczne, krewetki idealnie chrupiace, znaja sie na tym co robia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry catering - Hurry Up Shrimp, zdecydowanie moge polecic, bo lepszych krewetek nie jadlem nigdy na miescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre opinie słyszałam o Catering Arts, firma mojej znajomej korzysta z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy zamówioną Wigilię na 400 osób w JiR Catering Service. Napiszę jak się spisali jak będzie po. http://www.jir.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannna71

Tutaj  http://horecaservice.pl/catering-krakow/ warto sobie zerknąć. Mają profesjonalne rozwiązania, jeśli chodzi o catering. Firma działa na ternie Krakowa. Obsługą różne imprezy. Zajmują się też wypożyczaniem mebli eventowych . Nie da się ukryć, że mają kompleksową ofertę dopasowaną do różnych potrzeb.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lat korzystamy z usług firmy JiR Catering Service z Przebieczan koło Wieliczki, zaczęło się od wypożyczenia okrągłych stołów i całego sprzętu na wesele kuzynki a potem okazało się , że organizują też catering i mają bardzo dobre jedzenie i obsługę. W zeszłym roku obsługiwali Komunię mojego syna na 25 osób u nas w ogródku, było super. Można ich śmiało polecać.       http://www.jir.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaśś

jezeli chodzi o catering dietetyczny w Krk, to przetestowalem pare i najbardziej mi smakowalo jedzenie z Optimal fit. idealna opcja dla zabieganych, ktorzy jednak zwracaja uwage na to co jedza! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 26.10.2019 o 13:59, Gość michaśś napisał:

jezeli chodzi o catering dietetyczny w Krk, to przetestowalem pare i najbardziej mi smakowalo jedzenie z Optimal fit. idealna opcja dla zabieganych, ktorzy jednak zwracaja uwage na to co jedza! 😆

wiesz może czy mają w ofercie diete bezmięsną? szukam i szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o catering to tylko wygodnadieta! swieze dania, ladnie zapakowane, duzy wybor jesli chodzi o diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wybralam od wygodnadieta, kolezanka mi go polecila sama schudla na nim 6 kg. posilki maja bardzo smacznie, wszysko dobrze zbilansowane no i potwierdzam ze mozna na niej schudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×