Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzia///

ulubione pozycje

Polecane posty

ciekawi mnie jakie sa wasze ulubione pozycje seksualne, za zarazem waszym zadaniem najlepsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wszystko zależy od humoru ale ja osobiście uwielbiam gbyć na górze i zwykle dąże do tego:) ale lubie też od tyłu ale wtedy muszę byc porządnie zerżnięta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wolę być uległą suczką i mnie to kręci ;) a więc na pieska, na stojąco od tyłu przy blacie kuchennym, na kolanach na tapczanie tez od tylu, no i klasycznie bo wtedy można się przytulić do misia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiścieee
Katerina23, to spojrzenie sprawia, że już czuję się zdominowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamed I was an eskimo
Ja sobie leżę, a ona na mnie skacze. Tak jest najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Dla mnie jako facet to pozycja od tylu. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddddddddddddd
na jeźdzca (obie wersje tzn ona przodem i tyłem) i od tyłu, na łyżeczkę też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pomarańczowym mi do twarzy!
Dla mnie jako kobiety - chyba też pozycje od tyłu w każdej konfiguracji ;) Choć o orgazm najłatwiej u mnie z nogami na pagony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na leżąco
od tyłu. Wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man12345
pozycji są dziesiątki, też lubię od tyłu jak partnerka ma złączone nogi, fajne są gimastyczne, typu ona oparta na boku z jedną nogą w górę, nieziemski widok ba piersi, można zawsze coś zmodyfikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do anala
jakie pozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 25 :(
z wlasna reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uwielbiam pozycję
klasyczną:P Uwielbiam być uległą partnerowi,a ja leżę na plecach i szepczę mu świństwa do uszka:P Szeptanie świństw to jesyt moja metoda,zeby szybko doszedł. Zazwyczaj tak go rozpalę swoimi słowami,że zaraz kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaassssiiia
na plecach z nogami uniesionymi , na łyzeczke,od tylu na pieska lub lezac z wypieta pupa , nie przepadam na jezdzca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_i_ona
wlasnie nas naszlo na takie rozmowy i posilkujemy sie internetem, wiec wtracimy nasze 3 grosze: ONA:na jezdzca, na pieska, klasyczna i na lyzeczke ON: pozycja w ktorej jej nogi sa oparte o moje ramiona (cos jak klasyczna tylko z podkurczonymi nogami), od tylu, 69, dziewczyna lezy na krawedzi lozka/blatu a ja sobie dzialam na stojaco/kleczaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulubione? Ale z jaką ilością kobiet ;-) ? Oralnie : dwie kobiety klęczące i zajmujące się na przemian czymś zwanym teabag i członkiem. Z mojej strony - leżenie na łóżku i pieszczenie dłuższy czas kobiety na kolanach, a język mój między nimi, Tak zwykle - to praktycznie wszystkie, ale lubię szczególnie takie gdy np. ja biorąc od tyłu, a druga dziewczyna pieści mnie piersiami lub od dołu języczkiem :-). Trójkąt z leżącą druga pieszczona przez nią od dołu a ja całuję drugą i zajmuję się członkiem pierwszą :-). Dominujące rzadko(na jeźdzca, ale np. ja zajmujący się piersiami drugiej, jedna jeżdżąca. Inne: dwie kobiety na łóżku, a ja wykorzystujący obie dlonie na raz :-). Ciekawe czy Wy dziewczyny tak lubicie :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×