Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Złe wyniki cytologii.

Polecane posty

kamilko to że ja nie miałam objawów to nie znaczy że ty mając takie masz coś gorszego niż ja.ja już tak mam że mni erzadko cos boli.miesiaczki bezbolesne,po cc na drugi dzień chodziłam prawie wyprostowana,nie prosiłam o środki przeciwbólowe,tak samo po operacji i pobraniu wycinków.ale z tym wypoczywaniem to dziewczyny mają rację-w dniu pobraniu choc to chwilka była,ale jednak narkoza cały dzień byłam apatyczna,śpiąca i taka anemiczna,trochę jakbym pijana była,dużo spałam,na drugi dzień rewelacja-z rozpędu pomyłam okna i zaczęłam mocniej krwawić-zlękłam sie i zaraz się położyłam.dobrze by było żebyć na 1 dzień miała kogoś do pomocy-choćby kolezankę czy sąsiadkę.napisz jak dostaniesz wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej odebrałam dzisiaj wyniki, może któraś z was zna sie na tym. Oto moje wyniki- wycinki z tarczy szyjki- - kilka beżowych, sprężystych fragmentów tkankowych wym. od 0,3 do 0,4 cm. wyskrobiny z kanału szyjki macicy- - średnio obfite wyskrobiny wyskrobiny z jamy macicy- - średnio obfite wyskrobiny Rozpoznanie histopatologiczne- wycinki exocervix z ogniskami ektopii nabłonka endocerwikalnego (pseudoerosio glandularis) z cechami częściowej paraepidermizacji. Ponadto w wycinkach zwracają uwagę wycinki cervictis chronica typus papilaris. Nie stwierdza się cech dysplazji nabłonka płaskiego. fragmenty szkliwiejącej doczensnej bez utkania trofoblastu. fragmenty endometrium w okresie proliferacji. fragmenty błony śluzowej endocervix w stanie przewlekłego zapalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam dla ciebie
up,up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz nadzerke
jak w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka21 Kamilka21@tlen.pl'; Poprzedni lekarz nie chciał mi zrobić pół roku temu cytologii bo nie miałam ukończone 25 lat." co za durny lekarz:O ja robie cytologie od 18 roku zycia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfnnniuu
o matko i córko, ale zatajniaczone wyniki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googlowalam poszczegolne frazy
łatwo nie jest. Ale z tego co mi wyszlo wynika ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googlowalam poszczegolne frazy
i chyba nadżerka. przewlekły stan zapalny ale lekarzem nie jestem 3mam kciuki zeby bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoksiak
Przy cytologii masz kilka grup dolegliwości - nie zawsze musi chodzić o coś groźnego. Najważniejsze, aby ta cytologia była systematycznie robiona, co te 2 lata, od 20-tego roku życia. Tutaj macie nieco więcej - http://www.bitwaozdrowie.pl/kobieta/art,mammografia-i-cytologia-obowiazkowe-badania-kazdej-kobiety.html Na pewno wielkim błędem jest olewanie badań - nowotwór potrafi zniszczyć człowieka w kilka tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz przewlekly stan zapalny szyjki macicy, ale nie ma zmian dysplastycznych, ktore moglyby doprowadzic do nowotworu. Brodawkowate zmiany na tarczy szyjki (Wydaje mi sie, ze masz infekcje wirusem HPV (ewentualnie pozostalosc po opryszczce) Bedzie dobrze. Moze dostaniesz lekarstwa na stan zapalny (+ groprinosin przeciwwirusowo), ewentualnie wymroza zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciesz sie, ze sa dobre. Jakby cos bylo nie tak to juz bys miala skierowanie na kolposkopie i wycinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularne badania to podstawa i moim zdaniem nie warto tego przedłużać im szybciej tym lepiej. Sama nie byłam przekonana co do tego, czy aby na pewno chcę je wykonać, ale mój partner mnie namówił i wczoraj wykonałam badanie cytologiczne w http://histamed.pl/ trochę się stresuje, ale chce mieć pewnośc, że wszystko z moim organizmem w porządku. Dziewczyny, pamiętajcie, żeby się badać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarz dobrego i to jak najszybciej, nie ma na co czekac. W http://godulahope.pl/ zrobia CI potrzebne specjalistyczne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przed swoją pierwszą cytologią i jestem trochę zestresowana. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak długo trwa to badanie i czego się spodziewać? Na cytologię wybieram się do http://histamed.pl/, może któraś z Was była i może powiedzieć coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jul92
Witam, mam 25 lat. Przeszłam operacje wycięcia torbiel z jajnika. Do szpitala trafiłam z ostrym zapaleniem przydatków. Zrobiono mi komplet badań oprócz cytologii, przyjmuje jeszcze tabletki dopochwowe, gdy je skończę mam się zgłosić na badanie cytologiczne. Strasznie się denerwuje, ponieważ to moje pierwsze badanie.... Dowiedziałam się dopiero teraz ze to badanie powinno być robione od 21 lat, a ja byłam przekonana że od 25... Boję się że za długo zwlekalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uwaga wyżej to reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli są złe to może warto skonsultować je z innym lekarzem, a później się zdecydować na leczenie? W http://godulahope.pl/ na pewno znajdziecie odpowiedniego specjaliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złe wyniki cytologii? jęsli Twój lekarz to bagatelizuje to idz do innego. Mogę polecic CI specjalistow z kliniki http://www.euro-klinika.pl/ -skorzystaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwsaaa33

Też pamiętam że swego czasu cytologia wyszła mi źle. Trochę spanikowałam, co jest raczej normalne bo nie wiedziałam czy coś złego dzieje się z moim organizmem. Poszłam z wynikami do dr Kubiaka i dostałam to czego chciałam, czyli profesjonalną diagnozę i pomoc. W końcu mogłam odetchnąć z ulgą. Super doktor z super podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×