Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gbfrfrdvbgde

Sztuczna pochwa, a prawictwo.

Polecane posty

Gość gbfrfrdvbgde

Ktoś zgłosił poprzedni temat. Może przez zdjęcia. No to jeszcze raz bez nich. Czy jak spenetruję sztuczną pochwę to będę mógł mówić o sobie, że nie jestem prawiczkiem? Kobiety używające wibratorów czasem mówią, że nie są dziewicami. Jednak trochę doświadczenia na tym bym zdobył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
Nie zgłaszać więcej tematu, bo naprawdę chcę poznać opinie innych na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz posuwac plastykowa tzipe i opowiadac ludziom jaki to Ty jestes ogier??? Może wetknij se jeszcze pastucha w doope i opowiadaj w jakim żyjesz ognistym trójkącie :O )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
Pierre ale jednak jakbym tam wsadził to bym poznał to uczucie i może za pierwszym razem z kobietą byłoby dłużej. Nie spuściłbym się tak szybko, bo już wiedziałbym jak to jest. Nie byłoby tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm....
jak bardzo spatrzonym trzeba byc zeby posunąć sie do czegoś takiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRadaxD
Mówią żeby się dowartościować.Nie stracisz dziewictwa z sztuczną pochwą.I znajdź sobie dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm....
spaczonym*(przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
co myslicie o gumowej lalce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
16:02 to podszywacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
zerżnąłbym jakąś gumową tzipę we wszystkie otwory:) a jak sie nie uda to zapakuje w gumowego kalosza mojego dziadka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
WujekDobraRadaxD dziewczyny pewnie jeszcze długo nie znajdę. Nie mam śmiałości do kobiet. Wizja jednorazówek po alkoholu też mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
dlatego wole powkładac siusiaka w kalosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
Wszystkie teksty o gumowej lali nie są moje. Ja chcę kupić tylko sztuczną pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRadaxD
Rozumiem że masz problem ale najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to rajać się gumową lalką.Słyszałem wiele przypadków że mężczyzni gdy po dłuższym czasie nie znajdą dziewczyny wmawiają sobie że są beznadziejni masturbują się coraz częściej i jest tylko gorzej.Wiem że nie każdy ma boski wygląd ale bez przesady.Zadbaj o siebie i wyjdź na miasto.Jedyna udana opcja to próbować aż do skutku ;p I nawet nie myśl o kupywaniu jakiejś lalki bo to źle się skończy ;) I NIE MOŻNA stracic dziewictwa z sztuczną pochwą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
ale bym sobie podupczyl sztuczną cipkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
myslicie ze jakbym kupił dwie to mógłbym opowiadac kolegom ze bylem w trójkącie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulkanizator
A kiedy już zajeździsz jak cygańskie skrzypce swoją gumową lalę - polecam swoje usługi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRadaxD
Ehh koleś jesteś królem własnego życia możesz nawet zgwałcić kota i rób sobie co chcesz ale nie licz na to że ktoś powie Ci że jesteś normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
kota to ja juz dawno zwyobracałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
Podszywacz, ale się rozkręcił jak mnie chwilę nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
Właśnie zamierzam sobie zamówić sztuczną pochwę. Dziewice używają wibratorów to co ja sobie będę żałował i czekał. Już podjąłem decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfrfrdvbgde
Ciekawi mnie jaka jest sztuczna pochwa w porównaniu z prawdziwą. Może jest tu ktoś, kto już wypróbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuczna pochwa nie robi się wilgotna w miarę pieszczot, że o temperaturze i skurczach przy orgaźmie kobiety już nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja już sobie taką zamówiłem.
Niedługo wypróbuję. Też jestem prawikiem. Kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja już sobie taką zamówiłem.
Mi zależy nie tyle na stracie prawictwa co na tym żeby jak już znajdę tą jedyną to seks był dłuższy. Myślę, że naprawdę nabiorę doświadczenia i wydłużę czas przyszłych stosunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja już sobie taką zamówiłem.
Nie mam zamiaru robić tego z pierwszą lepszą dyskotekową dziewuchą. Szukam wyjątkowej dziewczyny i dlatego jeszcze jestem prawiczkiem. Pewnie wielu z was myśli, że coś ze mną nie tak, ale ja mam zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jeden z kolegów ma ciekawe pomysły "...No nic pozostaje mi tylko odprawic codzienny rytual gwalcenia przez ma osobe ulozonego wczesniej wala z koldry, wydajac z siebie przy tym dzwieki podobne do Tarzana..." może wypróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHH
No nie HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHHAHA sztuczna pochwa HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAH nie ma porównania z prawdziwą i jeszcze jęki kobiety i jej gorące ciało..... ale autor i jemu podobni znajdą rozwiązane z odtwarzacza sobie puszczą HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty do góry.
Bez złośliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×