Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vortexx

10 miesięczne dziecko nie chce nic pić.

Polecane posty

Gość vortexx

Witam. Mam problem.Mój maluszek nic nie chce pić,nawet nie pije mleczka z cycuszka. Wszystko zaczęło się w listopadzie gdy się rozchorował.Przez kilka dni dostawał antybiotyk i podawany strzykawką doustnie i od tego czasu przestał tolerować butelkę.Wciąż ssał mamuśkę i czasem popijał wodę,soki,herbatki z łyżeczki.Tydzień temu też się rozchorawał i znów antybiotyk ze strzykawki.Wczoraj żona była z nim u lekarza i dziecko jest czyste osłuchowo i zdrowe,lecz od wczoraj wieczora nie pije nic na wet z piersi.Jak go żona przystawia do piersi lub próbujemy podać mu cokolwiek do picia to zaraz zaczyna histerycznie płakać.Gardło ma bez zmian.Czy ktoś ma jakiś pomysł jak zachęcić go do picia chociażby z piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z piersi to nie wiem, bo my obie kobietki absolutnie nie piersiowe,tzn ja mam piersi,) ale moja córy nigdy do nich nie ciągneło;)))) 10miesięcy to już duże dziecko,moja w tym wieku,chciała i byłbardzo samodzielna. Kiedy miewała kryzys i nie chciała mi pić,a pamiętam, że i w tamtym okresie nam sie to przytrafiało,to dawałam jej pić w kubka jak dorośli,asekurując ją żeby się nie pooblewała. Potrafi juz pić z niekapków? Uczcie ją jeśli nie,bo dziecko w tym wieku zaczyna już byc znudzone butlą ze smoczkiem... Moja już miała tych niekapków z 5 rożnych, jeden z rórka drugi z dziubkiem trzeci z takim dookoła co można ssać i leci,rózne miała i z każdego piła na zmiane żeby nudy nie było)))))a jak i to nudziło to z takiego dla dorosłych,tylko uwaga na szklanki!-dzieci rozgryzają i może się tragicznie skończyć! Lepiej gruby kubek lub plastik! A i żeby stale tego samego nie dawać do picia bo to nudne)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdnbdnsdb
Zgadza się, dobra rada przedmówczyni:). Moja córka jak tylko skończyła 10 miesięcy to zaczęłam przyzwyczajać ją do kubka (pomagałam jej ) i z kubków z silikonowym dziubkiem i choć na początku buntowała się bo jednak trzeba mocniej pociągnąć to się przyzwyczaiła i dziś jako 12 miesięczniak pije tylko z kubka niekapka. Piersią można karmić bardzo długo ale z butelki bym już zrezygnowała na miejscu żony autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuhahahahahaaaaaaaaa
mleczka z cycuszka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
a może ząbki idą i bolą gdy chwyci za smoczka lub za pierś mój płakał jak go przystawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vortexx
Dzięki za porady. To na pewno przez ząbki bo Bartusiowi wychodzą kolejne trzy. Pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratat
jak dla mnie to ma problemy z ssaniem - ucho, zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×