Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dżasminka1989

mój kulinarny blog!

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Od ładnych kilku lat pasjonuję się gotowaniem i pieczeniem. Z namową znajomych otworzyłam bloga. Na razie są tam same słodkości, ale z czasem będę też wrzucać przepisy 'obiadowe'. Wszystkie zdjęcia i potrawy na nich są mojego autorstwa. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i okaże się przydatny :) Zapraszam! http://www.imaginativecooking.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe te Twoje przepisy :) ale dlaczego tylko 4? troche niedokladnie podajesz miary skladnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pisz proszę staranniej
jak już się coś publikuje, obojętnie, czy w necie, czy na papierze, to nie można sobie pozwolić na tak liczne literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziękuję za cenne uwagi - zaraz zabiorę się za literówki i miary składników. Przepisy na razie tylko cztery, bo dopiero zaczynam prowadzić bloga i chcę wrzucać posty w miarę systematycznie. Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panele są zimne
pomysł dobry, tylko żeby blog był widoczny i żeby dużo ludzi do niego zaglądało na pewno trzeba się mocno napracowac ja od dłuższego czasu robię zdjęcia tego co udało mi się wyprodukowac w kuchni (też nosiłam się z zamiarem stworzenia własnego bloga) ale na razie nie mam na to czasu życzę powodzenia i wytrwałości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego taka nazwa
Masz złą pod wzgledem marketingowym nazwę. Piszesz po polsku przepisy, więc sądzę że blog kierujesz do Polaków, a ta nazwa polskich głów nie będzie się trzymać. Po przeczytaniu tych przepisów widzę, że tak naprawdę masz małe doświadczenie kulinarne i małą wiedzę teoretyczną na ten temat. Jeszcze dużo musisz się nauczyć a wg Twoich przepisów ludzie mogą mieć problemy ze zrobieniem dobrych produktów. Ale nie mam czasu by wdawać sie w szczegóły i cię uczyć. Powodzenia w uczeniu się gotowania i pieczenia ci życzę. Tylko nie rozumiem dlaczego teraz trzeba to robić publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikchina
ja też otworzyłam niedawno bloga jest o gotowaniu i moim kocie będę wdzięczna za komentarze mycatcooks.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×