Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mloppnnnjjjiiooo

JAK TANIO WYBRAĆ WAKACJE ZA GRANICĄ???

Polecane posty

Gość gość
Sprawdźcie sobie Kiribati http://www.kiribaticlub.pl/ Organizują wyprawy w dalekie kraje za całkiem przyzwoite ceny. Byliśmy z nimi w tym roku w Tajlandii i było tak świetnie, ze na bank jedziemy z nimi w kolejne wakacje, może tym razem do Wietnamu, mamy ochotę zwiedzić ten kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexisss95
Najtaniej bedzie wybrac sie do biura podrozy i tam podjac decyzje, ja juz nie raz nie dwa trafilam na dobre last ;). I tu jest o tyle dobrze, ze przeloty sa liniami czarterowymi wiec mozna troche zaoszczedzic. W minione wakacje byłam w Kenii z TUI i lecialam Enter Air, wyjazd wspominam bardzo milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Tanio? Wakacje są raz do roku - nie bójmy się w tym okresie zaszaleć! Ja na przykład w przyszłym roku wybieram się na rejs po morzu śródziemnym, bo na https://podrozeirejsy.pl znalazłem tanią i ciekawą ofertę. Swoją drogą, nie wiedziałem, że takie rejsy są organizowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to trzymam rękę na pulsie i regularnie sprawdzam bieżące oferty biur turystycznych www.kostravel.pl i jak się trafia jakiś specjał to od razu rezerwuję. Ostatnio skończyłam tak na Majorce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej poszukać taniego i sprawdzonego biura turystycznego. Ja w zeszłym roku kupiłam w biurze www.simon.travel.pl wycieczkę do Hiszpanii i zapłaciłam niewiele więcej niż nad polskim morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie tanio z tanim biurem, nie wszystkim jednak takie wakacje odpowiadaja, wstawanie b. wczesne nawet w nocy mòwie o objazdòwkach , a o ile wykupi sie wczasy to i tak duzo kasy na zwiedzanie chyba , ze sie chce plackiem lezec na plazy. Ja od paru lat szukam wynajmu prywatnego, robie tak w Bulgari i we Wloszech Poludniowych tu mam miejsca godne polecenia, natomiast gorzej jest w Hiszpani. Od wlascicieli mozna wczesniej dowiedziec sie rzeczy, gdzie tanio zjesc, gdzie parkowac darmo etc i pozwala to na znaczna oszczednosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem fanką Włoch. Byłam organizatorem dwutygodniowej pielgrzymki do Włoch parafii na Dolnym Śląsku. Dzięki sprawnym przejazdom i znakomitej znajomości tras kierowców autokaru zwiedziliśmy dwa sanktuaria ponad plan. Wszystkim radzę wynajem autokaru w firmie www.stradatour.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety00
Ja zawsze wakacje rezerwuję wcześniej, to duża oszczędność. No i korzystam z usług sprawdzonego organizatora (net holiday), bo wychodzę z założenia, że na urlopie wszystko musi być idealne i dobrze zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beszkas
ja pierwszy raz w tym roku zdecydowałam się na wyjazd z biurem podróży - i Coral Travel nie dość ze mi przedstawił bogatą ofertę wyjazdową to dodatkowo bardzo mi pomogli w wyborze. Wszystko dobrze zorganizowane i dopięte na ostatni guzik! bardzo zadowolona jestem! no i finansowo opłacało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innera
no z Coralem to bardzo dobry wybór - myślę ze warto zanwestować w dobre biuro bo suma summarum wychodzi się na tym podobnie a przynajmniej jest pewość wyjazdu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Najlepiej zorganizować je samemu :) 

 

zobaczcie spoko poradnik krok po kroku 

https://hellohela.pl/jak-zorganizowac-zagraniczne-wakacje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logika

Coral Travel to dla mnie jedno z lepszych biur - odpoczynek i relaks pełną parą. można doskonale odpocząć i zrelaksować się! no i zawsze tam znajdę dobrą ofertę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Ogarnij sobie stronę Itaki, tam na pewno znajdziesz korzystną ofertę i to jeszcze w dobrym standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ałitka

ja myslę ze spokojnie można znaleźć ofertę w Coral Travel - mają bardzo fajną ofertę i można znaleźć tam ciekawe kierunki! byłam z nimi w Grecji i wyjazd był świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jadę do Turcji z Coral Travel i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać kiedy odpoczne. biuro zapewnia że jest bezpiecznie i ze mozna dobrze odpocząć! i nawet ceny nie są wysokie wiec tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo bo to jest fajne biuro! też z nimi byłam i bardzo zadowolona jestem! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×