Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

wzielibyscie taka robote?

Polecane posty

Mam przejechać samochodem dystans około 300km. Za to dostane 1000zł plus jakas niespodzianke. Warunek, mam zdążyć w 2,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medialna hiena cmentarna 2
jedz i sie zabij :O who cares??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ale nie fanka
masz przewiezc dragi czy jakies zwloki, zeby ktos poruchal poki cieple...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mandat-niespodzianke
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba oszlales
to zadanie dla samobójcy albo pilota samolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dostarczyć sam samochód w wyznaczone miejsce. Ma mi pomoc gps. Mam jednak wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Warunek, mam zdążyć w 2,5 godziny." jak w Niemczech to tak a jak w Polsce to nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spolke zoo zaklada sie od 250
wylacz dziecko TDU bo ci sie mozg lasuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałem sie co jak nie zdaze to otrzymałem odpowiedź ze lepiej żebym zdążył i ze poprzedni kierowcy robili takie kursy nawet w mniejszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stajnia augiasza
masz za dużo o prawo jazdy czy o kilka k na mandaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech................
Biorę.... Sam tak jezdziłem srednia prędkość w miesiącu wyszła mi 134km/h Około 300km dziennie :) Na autostradzie 220km/h non stop. Niestey miałem chyba z 10 stłuczek w ciągu 1 roku. Potem szefostwo zmądrzało i na moim dawnym stanowisku pracuje 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech................
TO ZADANIE DLA PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO JEST JAK PIERDNIĘCIE :) Ale ja to i tak bezpiecznie jezdziłem. Kolega zaliczył dzwon przy 160km/h żyje ale chyba 3 miechy w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medialna hiena cmentarna 2
Beliar nie obraz sie , ale ty jakis glupi jestes czy co? 1. rozumiem, ze to jednorazowa robota? 2. jak sie z toba skontaktowali 3. co to za ludzie (firma?) 4. sa nieodpowiedzialni przyczyniajac sie do mozliwosci stwoerzenia wypadku na drodze wywierajac taki nacisk 5. bedziesz mial jakas umowe 6. co jest powodem takiego pospiechu i czy wiesz co bedziesz przewozil jezeli nie znasz odpowiedzi na te pytania jestes idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech................
Dajesz te robote czy nie ?? A ja miałe takie słuczki 109km/h totalna zima łuk 75stopni 134km/h czołówka Autostrada... gps nie zmierzył prędkości. Miałem 200.....zaczelipiśmy się bokami. Więc przy barierze i po 2 saltach pewnie koło 130. I jedną pod radomiem wolniutką może 60...80.. na 3 ciego. Wiem byłem głupi :( I tak w rok zarobiłem 24 punkty ale dzięki -6 prawko mam... Za to premia 15 tyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade jeszcze dziś. Jak wroce z tysiakiem to musze odwiedzić jakas kurrwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medialna hiena cmentarna 2
Za to dostane 1000zł plus jakas niespodzianke. niespodzianke, wtf? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar to down
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech................
kula w łeb :) Nie ale powaznie ludzie NIE IDZIECIE JAKO PM PH DO MAŁYCH FIRM... Ja zapierdalałem. bo 1/3 polski Znajomy dopłacał za km :) bo nie brał najkrutszych tras i jako kare szef stosował 3zł za km.. tka że chyba 300pln pensji wzioł. A 3 ci za stłuczki płacił.... i zostało mu chyba 30 tyś do spłacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam odpowiedzi na zadne z tych pytan. Nr telefonu maja pewnie z fb. Nie zdaze sie przejrzeć czy cos jest w aucie bo jak wsiade to od razu zegar rusza. Auto z tego co wiem wiecej niz 10 klockow nie jest warte. Zyczcie mi powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kulturka osobista
niespodzianka z powrotem pieszo ...! albo wydac zarobione kasa na taksówke ... wiec nic ci nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech................
Dziwka w bagażniku i po 3h sie udusi po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W d*** niech se wsadzą taką robotę, ryzykować życie i bezpieczeństwo innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medialna hiena cmentarna 2
w razie jak sie zabijesz - nie bedzie mi szkoda w puli genetycznej bedzie o jedna osobe mniej, ktorej IQ jest po lewej stronie punktu sredniej IQ populacji szkoda mi tylko ewntualnych ofiar na drodze spowodowanych bezmyslna szybka jazda w celu zarobienia kilku stowek, ktore bedzie mozna wydac na ku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wskakuje pod prysznic i frune. Dobranoc lemingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medialna hiena cmentarna 2
powiedzcie mi prosze, ze ten Beliar to jakis malo interesujacy projekt znudzonego moderatora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale o ile to prawda
to jestes zwyczajnie glupi oblicz srednia predkosc z jaka musisz jechac zeby w takim tempie pokonac ten dystans jak to zrobisz to zastanow sie czy jest to osiagalne na naszych polskich drogach i twoim samochodem nastepnie zastanow siue czy nie szkoda Ci w najmniejszym stopniu sporego mandatu bo jest prawie pewne ze w tym czasie policja Cie zlapie potencjalnie zdrowia a nawet zycia innych jesli spowodujesz wypadek, o twoje sie nie martwie bo glupich mi nie zal i na koncu zajechania samochodu na koncu radze ogladac mniej filmnowm, rozumiem ze sie podjarales ze jak jason statham wsiadziessz w bryke, wykonasz tajemnicze zlecenie i dostaniesz kase i nie wiem co ale zycie to nie film a ty na 90% tylko stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zapytałem sie co jak nie zdaze" To jest zakład znudzonych, żadnych wrażeń. Taki prywatny bukmacherski Cannonball. :) Założyli się o to, czy dojedziesz czy nie. I tak ktoś wygra zakład i kasę za to, że jakiś idiota nadstawia karku za parę groszy. Dodatkowe atrakcje dla obserwatorów: - wypadek na żywo (bo pewnie jest kamerka na pokładzie) - pościg policji za piratem drogowym live - zatrzymanie dilera - czyli ciebie - i znalezienie przez policję narkotyków w bagażniku + brutalne zatrzymanie. W najlepszym przypadku rejestracja wypisywania mandatu (program "Pirat" w wersji ekskluzywnej). Mandat sam sobie zapłacisz z własnej kieszeni, bo jeśli będzie zatrzymanie, to nie zdążysz i tak. Do zobaczenia w szpitalu. Psychiatrycznym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×