Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochani, pomóżcie mi

czarne dżinsowe spodnie

Polecane posty

Gość kochani, pomóżcie mi

Nie po raz pierwszy uprałam w pralce czarne dżinsowe spodnie. Dżins taki z meszkiem. Uprane w płynie do czarnych rzeczy. Wyschły i tym razem szok! Spodnie z załamaniami (ok, mam zelazko) ale najgorsze, że te załamania sa białawe. Nie pomogło prasowanie przez mokrą ściereczkę, nie pomogło szczotkowanie na wilgotno. Spodnie wyglądają okropnie - załamania się rozprasowały ale ślady, takie białawe, pozostały. Co zrobić, żeby spodnie odzyskały przyzwoity wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala84
włoż do komina wyciagnij i gitara tylko nie pierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nic z tym nie zrobisz.
odbarwiły się. albo za gorąca woda,albo są delikatne i takich rzeczy nie pierze się w pralce tylko ręcznie. pozostaje ci tylko je ewentualnie je ufarbować,ale pamiętaj,ze jak się spocisz to farvba będzie ci brudziła ciało,a i gwarancji nie ma,ze ufarbują się równomiernie i kolor się wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani, pomóżcie mi
Prałam je w pralce nie pierwszy raz, w takim samym płynie do czarnego i w takiej samej temperaturze. Tym razem wyszło jak wyszło. Farbowanie nie wchodzi w grę - nie chcę, żeby później mieć kolorową bieliznę i nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
spróbuj wypłukać je w ciepłej wodzie z octem,potem bez wykręcania starannie powieś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani, pomóżcie mi
Dziękuję za rady, tak już zrobiłam, w ciepłej wodzie z octem wyszczotkowałam je i powiesiłam bez wykręcania. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne jeansowe spodnie pierze się po lewej stronie. Wiem to od producenta. Wtedy białawe załamania są po lewej stronie. Jeśli zapach Ci nie przeszkodzi, przetrzyj załamania czarną kawą. Trochę je zabarwisz, będą mniej widoczne. Ocet służy do utrwalania koloru.UZywa się go do ostatniego płukania np swetra, który farbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×