Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Do wszystkich matek...

JAK SPĘDZILIŚCIE TEN WEEKEND

Polecane posty

Gość Do wszystkich matek...

Gdzie byliście,co robiliście i czy były z wami dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w piatek ze szwagierką na imprezie a nasi faceci z małym w domu, w sobote oni wyszli i jeszcze moj kuzyn ktory wpadł na tydzien do Polski. Oni byli na bilardzie i kreglach . wrocili o 4 rano pospali do 8 i siedzielismy wszyscy do 18 ;) Autorko a Ty jak spędziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak z wagą u Waszych
w sobotę bylam na miescie, zrobic zakupy dla siebie, mąż został w domu z corcią, w niedzielę czyli dzis bylismy u moich rodzicow. I to cale moje atrakcje:P ale za tydz w sobotę idziemy z kolezanką na pogaduchy przy deserku a nasi mężowie zostaną z dziecmi w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
ja przespalam weekend amaz zajmowal sie corcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wszystkich matek...
Ja weekend spędziłam w centrach zabaw dla dzieci-w sobote w innym w niedziele w innym,a potem jeszcze do dziadków. Nie mam koleżanek z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wszystkich matek...
Mam dziecko w wieku 23 miesięcy i ono juz nie chce w domu siedzieć, zastanawiam sie gdzie jeszcze z nim chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek na imprezie u koleżanki,w sobotę leniuchowałam u rodziców,syn z moją mamą-czytałam,siedziałam przed kompem i ogoliłam na spokojnie nogi;),dziś byłam z Małym u znajomych,żeby nasze dzieci razem się pobawiły.Popołudnie przepracowałam. Niestety mąż cały weekend na szkoleniu.Ogólnie nie narzekam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfisa
sobota i niedziela na pobliskim stoku, dzieci na oślej łączce. Teraz grill ogrodowy, garnek z duszonką, grzaniec... Dzieci wyhasały się na sankach i łyżwach, uspokoiły się i sen je zmorzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna niespodzianka :)
Sobotni poranek na zalatwianiu spraw administracyjnych spedzilam, przy okazji mandat za parkowanie zarobilam :O, corka w tym czasie z tata byla. Pozniej szybki obiad i po siestce malej do dziadkow pojechalismy i jak wrocilismy to mala prosto do lozka poszla. Dzis rano male zakupy (z mala), bo w tygodniu czasu nie ma, obiad a po poludniu 2 godzinny spacer w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjnomc
Dzieci na imprezie z noclegiem. My w kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My z dziećmi polecić możemy www.park-ogrodzieniec.pl/ - masa atrakcji dla dzieci w różnym wieku, wszystko świetnie zorganizowany, doskonała zabawa, bezpieczna więc to również istotna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie polecam się wybrać do świata labiryntów swiatlabiryntow tu macie ich adres. Bardzo fajne miejsce dla całej rodziny i zdecydowanie atrakcje dla dzieci w różnym wieku. Zdecydowanie można się zakochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×