Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

Jakto jest z dzieciakami ''rok po roku''?

Polecane posty

idzie wytrzymac? hehe zastanawiam sie nad kolejnym dzieckiem...moje ma 14 miesięcy ale jest strasznie nadpobudliwym i żywym dzieckiem mimo to chciałabym mieć jeszcze jedną dzidzie...a syn zazdrosny nawet o przytulanki z mężem i niewiem jakby to było z kolejnym dzieckiem :) prosze o odpowiedzi najlepiej kobiet z podobną sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro Twoje dziecko ma 14 miesiecy, to nawet jak teraz strzelicie sobie drugie, to już nie będzie rok po roku, tylko 2 lata :-P U mnie jest różnica 2 i pół roku i minuta i jest git :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la76
Chyba nie lubisz syna i już ci się znudził. Ble, piszesz jak rozpłodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rozpłodówka...kocham synka całym sercem ale chciałabym żeby miał rodzeństwo z małą różnicą wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcezreee
nawet sie nie zastanawiaj mi sie serce kraje jak widze ze moja nie kontakttu z innym dziecmi a mala róznica jest najlepsza owszem poczatki trudne ale potem z górki nawet sie nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la76
To się nim zajmij porządnie. Ciekawa jestem jak wyobrażasz sobie wyjścia dokądś, choćby na basen, czy jakieś zajęcia dla dziecka, tym bardziej wyjazdy gdy masz dwójkę. Pewnie mają się bawić grzecznie ze sobą w pokoju lub na podwórku. W końcu "dwoje się sobą zajmie", jak się niejednokrotnie czyta takie uwagi ze strony rozpłodówek. Przykro mi ale nie czekam na odpowiedź. Brzydzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zerowe warunki na drugie dziecko, i zaluje ze moja dwulatka nie ma rodzenstwa i napewno w najblizszych latach miec nie bedzie. jak masz warunki i nieco wiecej sily i cierpliwosci na dwójke to nie zastanawiaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clodija
Moja mama ma 3 dzieci za koleja, to powiem ci ze z nas takie nie znosne dzieciaki byly, ciagle klotnie wrzaski i bicie sie.. lepiej wez to pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłutnie akurat między rodzenstwem zawsze chyba są...wiem po sobie a różnica wieku spora była między mną a siostrą i bratem :) teraz żyjemy w zgodzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la76-> ja mam siostre rok mlodsza i cale dziecinstwo wszystko i wszedzie razem robilysmy, mama do tej pory wspomina ze tylko dzieki temu ze ja sie siostra zajmowalam (sama z siebie, nie z przymusu) mogla spokojnie zostac w domu jak my razem wychodzilysmy na dwor majac po ok 5 lat. razem zabawy w szkole, sklep, dom, lekarza , a nie tak jak moja kolezanka która choc juz ma swoje lata do tej pory opowiada jak sama do siebie gadac musiala podczas kazdej zabawy:D i jak sie cieszyla jak dostawala gre planszowa na min. 2 osoby. jak matka miala czas to zagrala ale tak to nie miala z kim. takie bzdury moze i male rzeczy ale dla dziecka to naprawde wazne, miec przy sobie druga podobnie myslaca istotke w zblizonym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
Nie wypowiedziała się żadna mama co ma dzieci rok po roku...to hardcor..mam 13 miesięcy różnicy i jest ciężko,czasem ma się ochotę powiesić na pierwszej lepszej latarni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrurtututu
la76 zimna bezpłodna suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej ciotki jeden miał 14 miesięcy a drugi własnie się urodził i ona ciągle prosila kogoś o pomoc bo wydawalo jej się ze sobie z niczym nie poradzi i cale wakacje u niej siedzalam z zajmowałam się tym starszym a teraz z tego co wiem sama się wszystkim zajmuje i świetnie sobie radzi więc na strachu się skończyło:) najważniejsze to przygotować to starsze dziecko na zmiany że teraz już nie tylko ono bedzie w centrum uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbnxcf
Brzydzę się takimi osobami jak la76. Piszesz jak bezpłodna zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
najgorzej z wyjściem na dwór i jak kąpiel a tak może być,,,nie jest lajtowo,ale za jednym zamachem pieluchy itp.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczka.....
ppileczka116---> Twoje dziecko ma 14 m-cy, więc nawet gdybyś teraz zaszła w ciążę, to Twoje pierwsze dziecko za 9 m-cy miałoby prawie 2 lata. To nie jest mała różnica wieku. O małej różnicy wieku można mówić, kiedy mama maksymalnie do pół roku po 1 porodzie ponownie zajdzie w ciążę. W Twoim przypadku różnica wieku będzie optymalna, ale na pewno nie mała. Ja pół roku temu zaszłam w ciążę i planujemy 2-3 letnią różnicę wieku. Nie mniej, bo przede wszystkim chciałabym, żeby starsze dziecko już chodziło i nie wymagało wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między moimi dziewczynkami jest 23 mc różnicy wieku i ja sobie chwalę. Ale ja mam w miarę spokojne i ugodowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam blizniaki:D i wcale nie jest latwiej a tak myslalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
a ja mam miesięcy bez dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata......
ja będę miała w maju różnicę 2 lata i 1 miesiąc. też się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×