Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczególnie bluzek

macie ubranka z eENDO ?jaka jakosc

Polecane posty

Gość szczególnie bluzek

i tak ie kupie ale sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezła jakość, w zasadzie nic się nie dzieje z nimi złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem nie do końca
zadowolona. Kupilam bluzeczki i koszulki. Niby bawelna rewelacyjna bo taka gruba bardzo, ale. Po praniu zrobily się zmechacone i jakieś lekko wypłowiałe (nie porozciagaly się ani nic, ale jednak widac po nich że byly prane). No i niektóre bluzeczki i koszulki mają dziwne wycięcie na glowę i cieżko je zalożyć i sćiągnąć dziecku, a wcale wielkiej glowy dziecko nie ma bo z zadnymi innymi bluzkami takich problemów nie mamy tylko z tymi z ENDO. No ale nakupilam na promocji więc dużo za nie nie dalam, wysylka byla jeszcze gratis. Jednak na kolejne zakupy się tam nie wybiorę. Zdecydowanie wolę inne sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja mam spodnie i kilka bluzeczek w sumie nic się nie dzieje, tylko, że spodnie piorę w rękach, bo szkoda mi je wrzucać do pralki i są jak nowe wybierając bluzkę trzeba na wszystko zwrócić uwagę, nawet przymierzyć ja byłam z młodym w sklepie i mierzyłam, albo brałam do domu i jak coś nie halo to oddawałam, takze kupuję tylko te, które naprawdę pasują na młodego, a głowy małej też nie ma he he, po tatusiu kaczanik wielki, ale ładny, ładniejszy od tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
ja jestem zadowolona, zwłaszcza bluzeczki maja bardzo delikatny materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka par śpioszków o wg mnie żadne cuda. Po praniu, jedym czy dwóch robią się jakby zmechacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×