Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucyjka

do nastolatek i mam nastoletnich dzieci

Polecane posty

Mam pytanie do nastolatek/nastolatkow z gimnazjum i liceum lub ich mam jesli znaja odpowiedz. Czym interesuja sie teraz nastolatki? Co jest popularnym tematem rozmow w gimnazjum? Jakiej muzyki sluchacie? Jakie programy tv ogladacie? Co robicie po szkole? Jakie macie zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatki w tym wieku
daja dupy najczesciej starszym sporo od siebie malo ktora przy ksiazkach siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn lat 14
komputer ,plotki ,muzyka kazda,rodzinka pl, po szkole komputer, pilka nozna i koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szfagier 16 lat : szkoła,komputer,trening MMA , czasem piłka nożna,wyjscie ze znajomymi itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem siostrą nastolatki
szkolą to zdecydowanie nie jest zainteresowanie, to przymus. Interesuje się modą- ladne sukienki, kosmetyki, pierwsze szpilki itd. Prócz tego sport bo to lubi od zawsze, muzyka- LMFAO, Czesław Mozil, wszystko inne co teraz można usłyszeć w radio s-ka. Ostatnio namiętnie ogląda mecze piłki nożnej. Oczywiście Facebook, demotywatory, wikary i inne tego typu stronki. Z literatury to czyta teraz Heban Kapuścińskiego. Nie wiem czy to jest na topie, bo jeśli chodzi o książki to ma specyficzny gust i nie podąża za ogółem. Z filmów to "Pamiętniki z wakacji" i top model. Do kina też często chodzi na wszelkie możliwe filmy od bajek po horrory. No i oczywiście interesuje się chłopcami bo jakżeby inaczej. Ma 16 lat. Nie interesuję się w zasadzie tylko tym które liceum wybrać. Całą reszta zagadnień bardzo ją pasjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem siostrą nastolatki
Co robi po szkole? Idzie na 100 zajęć dodatkowych głównie sportowych albo angielski. Później biegnie do drugiej szkoły (równolegle uczy się w szkole muzycznej), jak ma jeszcze chwile to ma zajęcia z huru albo koncert. W wolnych chwilach (takie istnieją tylko w weekendy) spotyka się z koleżankami, chodzi do kina, siedzi przed komputerem, albo zasiada z miską płatków czekoladowych przed TV i staje się głucha na nawoływania mamy żeby cokolwiek zrobiła w domu np posprzątała swój artystyczny nieład w pokoju. W nocy zamiast spać siedzi przed komputerem albo czyta książki. Ogólnie nie ma łatwego życia. Moim zdaniem ma za dużo zajęć ale nie chce z niczego zrezygnować więc tak na prawdę nie ma za dużo czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam dziekuje i chetnie jeszcze poczytam. Mam opracowac podrecznik do nauki jezyka obcego dla nastolatkow. Chcialabym, zeby tematyka nawiazywala do zainteresowan nastolatkow, a nie takie tradycynje nudne scenki typu: na poczcie, u lekarza, w klasie itp. To juz sobie zanotowalam: pilka nozna trening lub inne zajecia sportowe komputer moda sympatie A co robia nastolatkowie na komputerze? Mailuja z kolegami czy graja w gry? Jakie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem siostrą nastolatki
Głównie facebook, ewentualnie gry, ale to raczej chłopcy jakieś strzelanki mające 10 tysięcy poziomów. No i tak jak pisalam demotywatory i inne tego typu strony, gadu gadu, You tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka nastolatek : )
Mam nastoletnie dzieci (16,.13,11) Kazde z nich ma inne zainteresowania,inne tematy do romow, inne zajecia ,inne pasje, ale wymienie ogolnie.Po szkole to zajecia sportowe, np basen, gimnatyka, karate, gdy jest cieplo to rower, rolki, i na maxa wykorzystują wolny czas na swierzym powietrzu.Tematy do rozmow to są na temat aktorow, wolalistow, zespolow,ploty z zycia gwiazd ,fankluby,obgadywanie nauczycieli,czy to co sie dziej i czyta w mediach na bierzaco.Programy tv to tv turbo, mtv,discovery ,science,national ,animal planet (akurat wpelni popieram programy popularno naukowe i w tym wypadku nie ograniczam limitu czasu).Na dyskoteki, jakies parapetowki je nie cągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, Mamo nastolatek. A czy konkretnie interesuja sie te mlodsze nastolatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka nastolatek : )
Mają niektore niebywale zainteresowania jak na ich wiek. 13 latka to jest zafascynowana pilką nożną, rowniez kolekcjonuje plakaty,gadzety na ten temat,,i interesuje sie zwierzetami, chce zostac zootechnikiem,lub weterynarzem, zaczytuje sie w poradnikach,encyklopediach na ten temat, i oglaąa duzo programow zwiazanych ze zwierzetami,przy czym wolontariacko pomga w schronisku.Hobby to podrózowanie, zbieranie znaczkow,plakatow z ulubioonymi zespolami,(ciezkie brzmienie),no i kino (zdecydowanie preferuje film psych.i oglnie takie problemowe) 11 latka uwielbia wędkowac i chodzic po lesie na grzyby/jagody czy na spacer ,fascynuje sie przyrodą/naturą.lubi majsterkować w elektronice,(w starym telewizorze,czy komp)chciala by zostac mechanikiem i czesto z ojcem siedzi godzinami w garazu pomagajac w naprawach.Lubi sluchac choralow gregorianckich,lub gotyku(era,enigma,bjork).Fanka Harrego Pottera.Nienawidzi koloru rózowego (tak jak jej rodzenstwo)a zwlaszcza szkoly i nauczycieli,wtedy zawsze znajduje z kolezankaimi na ten temat wspolny język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qq22222
teraz wszystkie nastolatki to tylko malowidla, dyskoteki, i chlopaki,alkohol, papieroski, w tych dzisiejszych czasach,kiedys tego nie bylo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppppp
opppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u76rtfffd
fajnie sie to czyta, szkoda ze jako nastolatka nie mialam takich perspektyw rozrywkowych jak wy tu opisujecie bo moich rodzicow nadzwyczajnie bylo NIE STAĆ , i cale dziecinstwo i dorastanie w 4 scianach spedzilam.Zazdroszce tego co wy piszecie, i te dobre relacje z wlasnymi dziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelerynka25
A może ankiety???;-) Byłam zalogowana na Myiyo, ePanel i SWPanel. Z 2 pierwszych usunęłam konto, bo nie dostawałam żadnych ankiet, ale SWPanel jest wiarygony;) Mogą tu zarabiać osoby już od 13 lat. Zarobki nie są duże - każdego dnia wypełniam jedną lub dwie ankiety i na miesiąc zarabiam ok. 100 zł. Kokosów nie ma, ale lepiej mieć te 100 zł niż nie mieć;D Zapraszam do rejestracji ;D http://swpanel.pl/rejestracja?ref=193264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×