Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

jakie zabawki dla żywego 14-sto miesięczniaka?

Polecane posty

chciałabym dziecku sprawic jakąś nową zabawke która mogłaby go zafascynować jak narazie sprawdzal sie tylko i wyłącznie skoczek i fontanna z piłeczkami playskool którą zepsuł...ma za to mase innych zabawek które nie interesują go...chciałam kupic zabawke która będzie w sam raz dla niego na nudne zimowe i wiosenne popołudnia :) polecacie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam o domowej ślizgawce która też należy do malutkiego grona ulubionych ale teraz ze skoczka wyrósł a fontanna sie zepsuła więc chciałabym kupic mu cos...niewiem może odkurzać pyłek? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie zabawki : - konik na biegunach - gąsienica fisher prise - szczeniaczek uczniaczek fisher price - wózek spacerowy - namiot z kulkami - pchacz VTECH - klocki - tel komórkowy - kilka interaktywnych największą furore robią u mojej córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli jeszcze nie ma to
polecam jeździk jakiś. Na pewno mu sprawi frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn nie lubi koników na biegunach...jest żywym dzieckiem więc raczej przy takich jak gąsiennica fp nie usiedzi...chodzi od 9 miesiąca wiec pchacz juz dawno poszedł w odstawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jeździki ma juz 3...;/ usiedzi tylko chwile...nalepiej na tym http://www.smyk.com/hasbro-playskool-nowy-skuter-chodzik-jezdzik,p1044816486,zabawki-gry-dla-dzieci-p bo można skakać i dźwięki wydaje ale o innych nie ma mowy! Prubowałam wszystkiego a napewno znajdzie sie jakas zabawka która zajmie go na dłużej...tylko niewiem jaka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma juz : krzesełko uczydełko, żyrafke fisher price, słonik fp, kierownice v-tech 3 jeździki, rowerek 3-kołowy, zjeźdzalnie, dużo książeczek, maskotki, stolik edukacyjny fp, autka i inne takie małe zabawki... ale niestety dla niego te zabawki są nudne ;/ miał tą fontanne to było godzina spokoju a skoczek to juz całkiem ale wyrósł...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trampoline ma juz na wsi u dzidków...tez go to za długo nie rajcuje...chociaz dawno nie skakal...sprubujemy! :) całymi dnaimi pałęta sie po domu i nudzi mu sie zwyczajnie...chociaz w domu zabawek nie brakuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikklloo
nudzi sie bo ma za duzo zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
sama wymyśl jakąś zabawę a nie gotowce tylko dziecku kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie miałam takiego skoczka do futryny...do wymyślania zabaw to żebyś wiedziała ze duzo czasu bawie sie z nim...w chowanego,berka ganianie po domu czy podwórku ale przychodzi czas ze musze posprzątac czy ugotowac...ale moze ty nie potrafisz tego zrozumiec...mieszkam sama z mężem i dzieckiem...mąż puźno wraca a na utrzymaniu dom! Więc jakoś trzeba sobie radzic a syn jak sie czyms nie zajmie to nie da zrobic niestety nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ma sie nudzic od nadmiaru zabawek? ma duży pokój więc trzeba czyms zape łniac hehe nie no żarcik ale chodzi o to ze on po prostu lubi zabawki ale nie usiedzi długo...a przy większosci zabawek trzeba siedziec chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×