Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdzicha192

A może prostownica??

Polecane posty

Gość zdzicha192

Dziewczyny, Mam z natury kręcone włosy. Może nie nazwałabym ich kędziorkami, ale i tak mi się nie podobają. Zastanawiam się nad zakupem prostownicy. Która z nich Waszym zdaniem będzie najlepsza?? http://www.mergeto.pl/auctions?cp=1,3126,3160,3163&pe=p&s=pa& Kompletnie się na tym nie znam...Tu znalazłam fajne w dość niskich cenach, ale potrzebuję Waszej porady! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obszałowa
Spoko ceny są też w Medialuxie a jak chcesz żeby polecić Ci konkretny model to ta jest podobno bardzo dobra, a rozsądna cenowo>> http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=190&prod=74667 jest droższa niż te które podajesz ale pamiętaj, że prostownice w większości bardzo niszczą włosy jeśli nie są wykonane z odpowiednich płytek, a ta ma funkcje jonizacji i płytki z powłoką ceramiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kupić taką prostownicę, którą używa się w profesjonalnych salonach, bo wtedy ma się pewność, że kupuje się dobrej jakośći sprzęt, do tego na pewno potrzebne są kosmetyki, wspomagające prostowanie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widzę, to i remingtona mają w medialuxie, zresztą na promocji. to jedna z lepszych firm jeśli chodzi o sprzęt fryzjerski - sama mam od nich suszarkę, niezniszczalna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara_panikara*
zgadzam sie Babyliss rządzi :D:D:D !! Ja mam do mokrych i jest rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonnaaa
pewnie mama puściła sie z murzynem z sirodkowej afryki,i są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winignam
ja mam od ponad 2 lat prostownice babyliss z funkcją jonizacji czy coś takiego ( nie muszę mieć suchych włosów i nie pali ich tak bardzo) jestem bardzo zadowolona. kolezanka ma brauna i pomimo, że ma taką samą funnkcję to moja wydaje się byc wygodniejsza- inna rączka i w innym miejscu uruchamianie. mam tez funkcję zmiany temteratury co też jest dość wygodne. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, mam do zaoferowania najnowszy trend w kosmetologi jakim jest Serum Zlota. Stosuje się go do zabiegów upiększania, zloto zmniajsza powstawanie zmarszczek, regeneruje już istniejące, ponadto nawilża skórę i eliminuje przebarwienia. Wyjątkowy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. http://razem.net/p/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna prostownica jest na allinside.pl. Ja kiedyś kupiłam prostownicę jonizującą, dobrze prostuje, a co najważniejsze nie niszczy tak włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×