Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kola-13

stepper

Polecane posty

Gość Kola-13

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc-chciałabym kupić stepper skrętny ale taki, który ma regulację obciążenia. Gdy pod opisem zdjęcia znajduję taką informację to okazuje się potem, gdy czytam opinie,że stepper ma tylko regulację skoku a nie obciążenia. Jeżeli macie stepper,którego szukam z to napiszcie jakiej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola-13
Dzięki bardzo...ale jestem trochę rozczarowana po przeczytaniu tego artykułu, bo w sumie wynika z niego, że do kwoty 300zł nie dostanę steppera z regulacją oporu. Artykuł ciekawy - jeszcze raz wielkie dzięki! Nadal czekam na info, który ze stepperów skrętnych jest godny uwagi,bo nie chciałabym wydać kasy na bubel! :) Dziewczyny jeśli macie dobry sprzęt napiszcie jaki model !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
kola-13 Ja mam stepper bez regulacji i kosztował 430zł. Ale fajny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica z rogami
czesc, ja miałam stepper skrętny z allegro i padł po 2 m-cach pedały opadły do samej ziemi (pokrętło, które regulowało wysokość pedałów się zepsuło) i tyle miałam z ćwiczeń, zainwestowałam w stepper Kettlera Side jest to stepper boczny i jestem z niego zadowolona, cichutki, nic się nie psuje (odpukać) :D:D nie ma żadnych pokręteł, ale bardzo dobrze się na nim ćwiczy dałam za niego 370 zł, ale warto było pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
diablica ile czasu masz Kettlera? Też go mam, póki co 2 m-ce i na razie nic mu nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola-13
Ale jeśli chcę zgubic brzuch i boczki to lepszy jest stepper skrętny, bo na bocznym tego efektu nie osiągnę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×