Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość issaj

ZĘBY

Polecane posty

Gość issaj

Przeglądając różne zdjęcia w sieci, na znanych portalach, u znajomych i nieznajomych, zauważyłam że młodzi ludzie mają bardzo ładne, białe zęby. Nie znalazłam nikogo na żadnym zdjęciu z brzydkimi zębami. Jak to jest? Rodza sie juz takie czy rodzice daja im kase i poprawiaja te zeby? Ja mam juz ponad 25 lat i niestety zeby zawsze byly moja zmora, nie sa biale, ani rowne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.K1970
mało kto ma ładne zęby. Ja np. mam żółte więc zamierzam niebawem wybielić, koszt około 850zł, może będę musiała zrobić to 2 razy ale w odstępach 2 miesięcznych. Dolne zęby mam bardzo krzywe, jednak nie widać ich aż tak bardzo więc lekarz twierdzi, że jeśli mi to nie przeszkadza że są krzywe to nie widzi medycznych wskazań do założenia aparatu. To tylko kwestia estetyki. Moją zmorą jest to, że mam sztuczną dwójkę, a mam 22lata, sztuczną mam od 5 lat. Fakt nie widać że jest sztuczna ale i tak głupio sie z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issaj
A mi sie wlasnie wydaje ze wszyscy dookola maja piekne zeby i tak jest, z moich znajomych kazdy ma białe i proste. Ja mam zolte i krzywa jedynke. Nie stac mnie na wybielanie, ale marzy mi sie piekny usmiech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×