Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korolokowa

Proszę o poradę- nie mam już siły walczyć

Polecane posty

Gość korolokowa

Obecnie jestem w 23 tygodniu ciązy. Postanowiłam rozstać się z ojcem dziecka. Odkąd razem zamieszkaliśmy stał się okropny. Ciągle o wszystko ma pretensje itp . Nie będę się o tym rozpisywać bo nie o to chodzi . Niestety studiuje i pracuje na czarno więc po porodzie nie będzie mi sie należał zasiłek ani nic takiego. Zamierzam we wrześniu iść do pracy i dalej do szkoły . Rodzice mi pomogą w opiece itp. Moje pytanie dotyczy tego czy po urodzeniu dziecka przysługuje mi jakaś zapomoga jednorazowa lub miesięczna. Proszę o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
podwójne becikowe (nie wiem czy teraz każdemu dają) co miesiąc zasiłek rodzinny 68zł, i za samotne macierzyństwo 170zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolokowa
dziękuję:) Czyli nie jest tak źle. A te pieniążki można dostawać razem z alimentami czy konieczne jest wpisanie w dokumentach że ojciec nieznany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
ojciec nie może uznac dziecka żebyś dostawała za samotne macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
W sensie, jeżeli nie podasz go do dokumentów to będziesz dostawała zasiłek rodzinny i za samotne macierzyństwo. :) A jeżeli go podasz to możesz go podac o alimenty. :P A żeby dostawac zasiłek rodzinny to chyba nie można przekraczac 500 zł na osobę w zarobkach. Nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×