Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Galaretapsia

Znajomy facet, pisze mi w nocy o tym ze ma sztywnego ku..asa o czym to swiadczy?

Polecane posty

Gość mariner
On dobrze wiedzial co pisze :) chcial cie bzyknac i czekal na twoja reakcje. Ten sms znaczyl "mam ochote na bzykanie sie z toba ! u mnie ? czy u ciebie ? Oj! dziewczyny! malo kumate jestescie :) Takie deklaracje zawsze znacza jedno! chca sie bzykac i czekaj na wasze reakcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
A ty tez zachowalas sie jak ges ! zamiast dac mu odpowiedz "wlasnie sie wykapalam i masaz plecow by mi sie przydal" To ty deliberujesz post factum na forum kafeterii! O Matko Nazarenska ! tego faceta nigdy nie zlowisz :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
on to jest w ogole bardzo smiesznym osobnikiem, bo kiedys juz go znalam i mialam na niego wielka ochote, ale on nie byl zainteresowany, a teraz nastapilo zejscie po latach i sytuacja sie odwrocila. nie potrafie zakumac takich niejednoznaczych sygnalow... chociaz w podwiadomosci wiem ze na pewno do czegos dojdzie predzej czy pozniej bo mysle ze to powtorne spotkanie wlasnie po to jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
oj tam co ma byc to bedzie, niech polata troche... niech zatrybi w koncu ze nie tak latwo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Nie zatrybi ! jak nie bedziesz lala oleju na spracowane go trybika :) Trzeba cos napisac dwuznacznego ,nie wprost ,cos co by zmusilo go do takiej deliberacji jaka ty wykonalas: co on odemnie chce piszac takie teksty? On wprost wali , a ty ani tak ani nie ! ale wiadomo ,ze odpisalas!No i bedzie mial facet zgryz.Takimi dwuznacznymi tekstami wprowadzisz go w stan niepewnosci i zaintrygowania ato wiadomo ze pierwszy stopien do...pikla!!!! Czytaj literature piekna a znajdziesz rozne fajne teksty na smsy np ..a jednak sie kreci! mysle wiec jestem ! milego zlego poczatki... itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolowotołowa
Piszemy! odswiezam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
hmmm, ja tylko nie chce wyjsc na jakas nadgorliwa, juz kiedys za nim polatalam i pozniej bardzo glupia stuacja nastala... byla przerwa i patrze a tutaj znow on na horyzoncie! pierwsze co to mysl - o zgrozo! juz zapomnialam jaka wtope kiedys zaliczylam, a tu znow trauma :p i wszysko szlo spokojnie, normalnie i zaczynaja sie takie jaja... moze ja cos zle interpretuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Wyglada na to ze pomyslal sobie ze "latwa zdobycza jestes" i dasz sie zarwac bez przygotowania stad ten sms ,tak bardzo bezposredni i w srodku nocy. Mysle ze warto by sie dobrze zastanowic czy podjac gre i go troche pozwodzic czy odstawic go bo ja ci nie wroze powodzenia z tym facetem :) Bzyknie cie i rozejrzy za inna :) a ty zostaniesz znowu z reka w nocniku.:) Uwodzenie kobiece polega na stopniowaniu przyzwolenia .Tak jak rybak rybe podciaga apotem luzuje linke tak sie robi z facetami. On najwyrazniej ma na ciebie ochote ,wiec co stracisz podejmujac flirt.? Przycigaj i odzrzucaj :) PaMIETAJ O ZASADZIE 4:1 ! 4 razy przyciagnij kuszac propozycjami a potem silnie odrzuc !mowiac mu ze przekroczyl wszelkie granice i ze nie masz ochoty na dalsze smsy.! zadzwoni! z pewnoscia .Ale pamietaj aby wciaz podciagac linke tzn skracac dystans .I pamietaj ze jak juz sie bedziecie calowac to chocby nie wim jak ci sie topodobalao od razu powiedz mu ze ma sobie isc bo wykorzystal sytuacje a ty masz egzamim lub cos podobnego.|Potem kaz mu troche podzwonic ( 4 razy) zanim odpowiesz :) I tak jak juz bedzie twoj to juuz nie bedzie mial ochoty na inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
oj manier manier. ja nie wiem czy dojdzie do tego co mowisz, bo jestem raczej bezposrednia z natury i nie lubie gierek... wiem ze trzeba z facetami bawic sie w wilka i zajaca, ale jakos nie mam na to zdrowia. chyba go odpuszcze calkiem i tyle, moze on wlasnie jest z tych co bajeruja tylko w jednym celu; mam doswiadczenie z takim jednym, ze uwodzil mnie 2 lata w jednym celu, a kiedy juz doszlo do fajerwerkow, zakonczyl znajomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpusc go troche pewnego razu , odpisz mu cos seksi niech sobie wreszcie strzeli i bedzie po zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
2 lata go podpuszczlas? !!!! nie dziwie sie! ze zakonczyl znajomosc :)Ja tez bym tak zrobil.Zastanwiam sie jednak czy on nie czerpal z tego zerwania przyjemnosci , ze odplacil ci za takie wodzenie go za nos :) 2-3 miesiace to gorna granica! .Niektorzy faceci juz po 1 miesiacu mowia bye!jesli nie dojdzie do zblizenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
oj tam oj tam, mowia ze jak kocha to poczeka, a tutaj facet pokazal na czym mu zalezalo, moze i masz racje ze to byla zemsta, ale on za ta zemste ma obiecane, ze nawet nigdy juz na niego nie spojrze, a wiem ze koza przyjdzie jeszcze nie raz do woza. Ale on byl calkiem innym przypadkiem. Ten jest lepszy i w ogole bardziej bezposredni, wyluzowany i smieszny co mi odpowiada. Jak teraz pokazac w takim razie ze mi na nim nie zalezy, zeby nie myslal ze juz cos do niego czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
SZtuka wodzenia za nos polega na tym aby sie nie "zmeczyl" czyli nie moze mu sie nudzic :) bycia wodzonym tzn co spotkanie dostanie cos nowego co zblizy go do celu tj bzykniecia cie.On musi czuc ze to jest w zasiegu jego mozliwosci ale potrzeba czasu :) Nawet jak juz bedziecie w lozku to jak masz okazje to wymow sie i zwiej ,obiecaj jednak ze nastepnym razem to juz na 100% bedzie cie mial ! a i wtedy wahaj sie ,mow o dniach plodnych itd :) Jak facet cie w koncu bzyknie to ma mu byc super aby czul sie tak jakbu zdobyl Everest ! wtedy przyjdzie nan refleksja ze warto bylo tak dlugo sie starac ! a jak cieko mu przyszlo cos zdobyc to zal bedzie sie szybko rozstawac :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
Wiem, masz rację, to takie niby oczywiste. Ale też trudne szczególnie z moim charakterem. NIe umiem byc cierpliwa, nie umiem czasem poczekac, jedna mysl i dzialam, a im wiecej dzialam tym jestem bardziej szczesliwa. Calkiem zryty charakter, Zazdroszcze dziewczyna, ktore potrafia kokietowac, zwodzic, ja jestem jak jakis jastrzab, co krazy krazy i atakuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Ha ! dobre! No! to bierz go z zaskoczenia ! a potem porzuc ! mowiac ze "powialo nuda" przepraszam rutyna :) a bedzie latal za toba jak pies ! Jak mu bedziesz robila "laske " ze go dopuscisz to bedziesz go miala ! Faceta fascynuja kobiety nieobliczalne ,zaskakujace ,ktore biora facetow w posiadanie i rzucaja ! pamietaj o tym. A jak rzucisz to nie wykonuj pierwsza telefonu ,czekaj! a potem zrob mu laskę)ze sie z nim przepisz .I pamietaj abys mu dal odczuc ze jest traktowany instrumentalnie ! przezuty i wypluty ! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
mariner widzisz zastosowałabym to gdybym z nim nie studiowala, a tak to jakos glupio by bylo go ,,wziać" i pozniej zle sie czuc na zajeciach...;/ wszystko przez to ze razem do grupy chodzimy, tak to bym brala bez zastanowienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
EEee ! dziwne opry masz! jestes nowoczesna kobieta i to ty wybierasz sobie partnera! i nie kieruj sie katolska moralnoscia bo moralnosc jest wytworem ludzi ! a wiec zmienna jest ! i RELATYWNA! Przespisz sie z nim i co! ? korona ci z glowy spadnie ? traktuj sprawe jak umycie zebow i nie wlaczaj emocji.Potraktuj to jako zaplate za poprzednie niepowodzenie :) lepiej sie wtedy poczujesz :) Bedziesz z nim sie widziec ,pozdrawiac i nie okazuj zadnych emocji i nie pozwalaj mu rowniez aby cie obejnowal ,przytulal itd .Nic go bradziej nie ruszy jak okazywanie ze do niego nie nalezysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
no nie wiem, nie wiem czy to ok tak robic. poza tym jesli bedzie mi sie podobal juz po to taką zimna sucza byc nie latwo, z drugiej strony hmmm nie wiem ja to mialam wychodzic za maz w tym roku, nie chce mi sie juz bawic, zreszta karta przetargowa w tym wypadku to moje cztery litery i to jakze cenne!:D jakos nie bardzo takie podrygi mi pasuja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Hmm! skoro podjelas decyzje to co nam zawracasz gitare :) Malzenstwo .. a w tle facet ktory kusi cie :) Niezle ! Zaloze sie ze polecisz do niego :) apotem bedziesz miala wyrzuty sumienia ze swego slubnego zdradzilas.To po co wychodzisz za maz jak juz na starcie zdradzasz swego stalego partnera? Trzeba byc uczciwym i nie traktowac seksu jak podjadanie czekoladek.Seks to wazna WIEZ(!) miedzy prtnerami i jak te wiez rozmienia sie na drobne to nie licz na udane malzenstwo . Inaczej seks wyglada w zyciu wolnego czlowieka a inaczej gdy juz sie chce serio zalozyc rodzine .Trzeba miec tego swiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
NIe wychodzę za mąż:D Miałam wychodzić, ale nie wyszło, teraz nie mam zadnych zobowiazan wobec nikogo. Nie chce bawic sie uczuciami i dlatego tez nie chce uprawiac seksu takiego tylko dla seksu ;p No chyba, ze bylby to seks tantryczny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno mu nie staje. Dlatego pisze takie SMS-y i wysyła komu popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
do Galaretapsia A wiesz co to seks tantryczny ? uprawialas juz z kims ? Jakbys byla zainteresowana czyms takim to ja znam materie i ducha :) Tantry Jestem z Wielkopolski i zapraszam do kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
Hmmm... wiesz co nie uprawiałam jeszcze ale zamierzam:) Szkoda, że jestes z wielkopolski... troszke daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
A jaka jestes numerologiczną liczba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Moja rada :) dobrze sie przygotuj teoretycznie abys nie byla zaskakiwana obcoscia pewnych zachowac ,rytualow itp. Ja po pewnym trening uznalem ze mozna sobie odpuscic religijne aspekty choc ponoc to one sa tak naprawde istotne aby osiagnac najwyzsze spenienie. Mozna bez tej religijnej zadymy wycisnac z siebie naprawde duzo i osiagnac niespotykane doznania .Trzeba jednak sobie ufac i byc maksymalnie wyluzowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretapsia
A czyli juz probowales tego? a dlugo znasz partnerke? bo pewnie nie od razu mozna uzyskac takie doznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalapala
"aaagatta sorry, ale na takiego smsa od prawie obcego faceta to szanująca się kobieta może odpowiedzieć tylko jedno: Wypier..dalaj w poskokach ćwoku"" ---no dobra,skoro takimi slowami "szanujaca sie" facetka ma twoim zdaniem odpisac na takiego sms-a to jak w takim razie ma odpisac kobieta nie szanujaca sie wcale?Bardzo jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxemka
i jeszcze szczery;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×