Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kinoman1989

Tytuł filmu erotycznego z TV4

Polecane posty

Gość kinoman1989

Otóż przeglądam archiwum starych programów telewizyjnych z TV4 i nie mogę się dopatrzyć. Postanowiłem więc napisać tutaj. Leciało to w piątek najprawdopodobniej, bo w żaden inny dzień nie nadają, z tego co wiem. Chodzi o film erotyczny. Film prawdopodobnie z TV4, ale nie wykluczyłbym niestety również Tele5 (choć na 90% TV4). Opiszę to co pamiętam: Głównym elementem jest postać biznesmena, bardzo bogatego faceta w średnim wieku. Wiem, że chodził w eleganckim garniturze i mieszka w jakiejś rezydencji. Zamówił sobie kobietę, chyba jakąś luksusową prostytutkę. Stoi w tym garniturze, wokoło eleganckie wnętrze tej rezydencji. Wiem, że ona mówi do niego "Bogaci ludzie znajdują się na samym szczycie, ale lubią być w seksie poniżeni", oraz "Uklęknij" czy jakoś tak. Wiem, że ona się przed nim rozbiera itp. On chce ją dotknąć, a ona "Poczekaj. Pozwoliłam ci się dotknąć?". Dużo tego typu dialogów było, później seks itp. Taka fajna laska była, długie i czarne włosy. Oglądałem to około dwa miesiące temu. PS: Tylko proszę bez złośliwych odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×