Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

womanontheway25

Zycie Irlandia, Studia - Polska

Polecane posty

Prrzerabial to ktos??? Chce dokonczyc swoje studia prawnicze, na odleglosc. boje sie, ze dziekan sie nie zgodzi:(( i bede musiala isc do prywatnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g8idea
a jak chcesz to zrobic? bedziesz dolatywac na cwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam, że moja kolezanka dojezdżała tylko na egzaminy ze wzgledu na stan zdrowia nie wiem jak sie to ma do wyjazdu za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka Cork
To jest możliwe ale raczej w systemie indywidualnego toku nauczania. Dogadujesz się z wykładowcami i zaliczasz wszystkie egzaminy na raz w sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g8idea
feger ja rozumiem co autorka zamierza, dziękuję Ci bardzo ale moje pytanie brzmiało "jak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g8idea
tez tak mysle, ze tylko ITS-sem to mozna zrobic - ale u nas np. zeby miec ITS trzeba byc wybitnym i miec jakies wytlumaczenie inne niz to, ze mieszka sie za granicą, ech sama się pytam, bo ja podobną akcję szykuję i nie wiem czy wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indywidualnie albo e-learning ale nie wszystkie uczelnie to mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa chodziło mi o to że ja też chcę (studiować w Pl mieszkajac w Uk) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam zamiar to zrobic. mam 3,5 roku do bycia prawnikiem. Duzo- wiem, ale chce dokonczyc co zaczelam Problem jest w tym, ze studiowalam dziennie, na uniwerku- nie wiem co na to Dziekan. Bede prosic o indywidualne nauczenie. Szkoda uciekajacych lat, a na studia w ie narazie mnie nie stac. moze w przyszlym roku albo za 2 na part time... do osoby z UK- wolalabym poczekac te 3 lata i dostac kredyt z uczelni albo dofinansowanie. w ie nie ma czegos takiego chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do osoby z UK- wolalabym poczekac te 3 lata i dostac kredyt z uczelni albo dofinansowanie. w ie nie ma czegos takiego chyba" czego takiego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×