Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala znociaa

co robić? co robić!!! mąż pisze z byłą :(

Polecane posty

Gość frajer z niegoooo
Kopnij go w dupe bo to frajer jak mu czegoś brakuje a ma to tylko tamta to niech se do niej idzie a ty zajmij sie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapid
Między Wami nie ma tego czegoś? TO między nimi nie ma tego czegoś! Nie ma brudnych skarpetek, niepozmywanych naczyń, krzyczących dzieci. To wszystko, to takie mało romantyczne. Nie ma jak facet siadający do kompa z butelką piwa i rozmawiający o wszystkim i o niczym. I co najważniejsze, może się wylogować, kiedy tylko chce. To jest to tajemnicze uczucie i wzajemne zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
kapid, on chyba jest nadal w niej zabujany :( tak wywnioskowalam z tego. Tak mowil, ze zrozumialam, ze mniedzy mna a nim nigdy nie bylo to takie samo, jak miedzy nia a nim. Od poczatku ze mna nie bylo tego CZEGOŚ. a my nadal ciche dni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjskkk
chuj z niego, nie pierz mu, nie gotuj, niech sobie sam zrobi! jaki chuj.. ja bym kazala mu spadac do tamtej, jak mogl takie cos powiedziec, ozenil sie z Toba.. dupek jebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjskkk
ja bym wyszla z domu bez slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
i co?? przeprosilas go juz.....bo niech zgadne,nie odejdziesz bo bardzo go kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNIKO90
Takie pisanie to tylko krok od zdrady!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididi/./../.
ciekawe co u autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALA

Doskonalę cię rozumie ja jestem 30 lat po ślubie i ostatnio odkryłam że mąż pisze z byłą.Zaczęłam sprawdzać bilingi i sms.Przeprowadziłam z nim rozmowę i otwarcie powiedział że tej znajomości nie zerwie wie się wyprowadziłam.Boli bardzo myślę cały czas ale się nie poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×