Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

no zawieja jak cholera! Mario ja mieszkalam kolo szalasu lewiatan ja nie wiem czy na plebani sprzedaja tylko byl taki kawal ze najlepsza to na plebani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala. -> wiesz takie kawały to nie tutaj, czasami w "dziwnych" miejscach można kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario ja 23 lata pozniej 3 lata na slonecznym wynajmowalam i teraz od 2 lat na swoim:) okolice nie bedziemy szukac tylko napiszemy do lewiatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem jak to bedzie z odbiorem czy lewiatan nam sie ujawni?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszczyk z uszkami, kluski śląskie schabowy i bigos ;) a co do odbioru to się zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Natala! ale sie rozpisaliscie :) ale nadrobilam zaleglosci i wszystko juz wiem :) kurcze ta pogoda dzisiaj mnie zszokowala, myslalam, ze juz sniegu wiecej nie bedzie a tu sypnelo ostro, nie chce juz wiecej zimy :( mario nienawidze remontow ale Ty jestes obrotny, wiec na pewno dasz sobie swietnie rade, powodzenia! Levviatan ja tez lyknelam kiedys sliwowicy i myslalam, ze padne. nie cierpie jej, moj maz zawsze jak cos bo bierze (tzn. choroba) dolewa sobie do herbaty i zawsze mu przechodzi ale ja nie moge, bo ten smrod jest nie do zniesienia :( u mnie juz po obiedzie, byl rosol z lanym ciastem i kurczak z kapusta, na deser za to nie ma nic. okolice ciezko Ci bedzie zwabic Levviatana, on jest jak piskorz, zawsze sie wykreci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet -> zgadzam się śliwowice to pic tylko z herbatą a też nie każdy lubi jej zapach gdyż jest bardzo intensywny ze względu na dużą zawartość alkoholu a co do zwabiania to jakby chciała to by dopięła swego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Scarleta:* zamiast sliwki do herbaty to wole gruszkowke chociaz nie pije juz ponad 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiadek mialam rosolek z makaronem albo ryzem jak kto woli a w piekarniku pieka sie udka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam wolę dobre wino, niezły nastrój i bliskość drugiej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ja dostalam ze 4 lata temu 2 butelki do dzis mam jeszcze 1 butelke . Ale naprawde byla super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wino to tylko czerwone półwytrawne lub wytrawne. Słodkie niestety odpada ponieważ już mam słodkie życie, więc wino nie koniecznie takie musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszkówka jest niezwykle ciężka w produkcji. śliwowicę łatwo się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole słodkie i pół słodkie ale likierów nie lubię. są za słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario to jestes starszy o 2 lata stara dupa z ciebie:) no coz nie lubie cierpkich i kwasnych ja jestem slodka dziewczyna nie mylic z idiotka:))) lewiatan moze i trndniejsza ale napewno lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z likierow to jedynie szeridan z lodem jej az mi slinka cieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatkiem już nie jestem ale patrząc w tył powiem szczerze, że nie żałuję że nie mam 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zaluje swoje przezylam i ciesze sie tym co jest teraz jakos podoba mi sie jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to cieszyć się tym co się ma, choć czasem to może niewiele, ale zawsze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×