Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

wierz mi takie sieci lubią się przeciążać i mieć zakłócenia. komuś kto nie pobiera dużo z netu i przegląda tylko strony to będzie ok ale do grania jak obciąży sieć to się to nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam chodzi o internet jedynie dla dziecka zeby sobie buszowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala ?Tak i dlatego pytam z ktrej strony obwodnicy mieszkasz bo kajarze tylko jeden dom w pobliżu szałasu przed drogą do młyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli maja być tylko przeglądane strony to radiówka jest ok ale do grania lepszy jest kabel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Katerinka ten dom jest do sprzedania to ruina ja jestem z tych domow od ulicy co jedzie sie do starego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ruina jest na sprzedaż? kurcze kupiłbym jakbym miał kasę bo fajne miejsce na letniskowy domek ;] szkoda że się nie da kablem. przyłącz pewnie będzie sporo kosztował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na sprzedaz nawet ją rozkladali niedawno i ukradli piec co, grzejniki ,rurki itp wiec zeby cos tam zrobic to kupa kasy tam wejdzie nie wiem czy nie lepiej nowy budynek zbudowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu ktoś wywiózł co się da na złom bo pewnie mury już są w kiepskim stanie i sprzedaje pocenie działki. a w takim miejscu tylko stawiać domek letniskowy tylko trochę dalej od drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala Ja nie o przystani mówię i wiem że na sprzedaż bo to znajoma mojej babci sprzedaje, a ruina totalna, to nie na domek letniskowy tylko motel, dyskotekę, sale weselną tak ale remont nie ma sensu . A ja mieszkam w stronę Barcic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu właśnie to miałem na myśli aby rozwalić i coś na miejscu tego postawić ;) Hej okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to jest fajne miejsce to na pewno znajda się chętni żeby kupić zbudować coś i na tym zarabiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z drugiej strony to popatrzcie do czego posowaja sie ludzie zeby miec kase ej to bezrobocie:( no jakby ktos mial kase to fajny motel mozna by bylo tam zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja puscilam 2 zaklady jak kupowalam sobie papierosy ale jakos nie udalo mi sie nigdy nic wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic! Ale licze ze kiedys dopadna mnie te miliony:) a w innych grach czy konkursach trafiliscie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×