Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

to też. albo jak ledwo co zaczyna się łapać dany temat to już musi do następnego aby program zrobić. i też wielu uczy jak ma być rozwiązane a nie dlaczego tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta prawda ale dzisiejszay postep swiata tez jest temu winny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez. bo to co zakazane sprzedaje się najlepiej. wystarczy porównać teledyski "starych" gwiazd muzyki z nowymi "gwiazdkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolny wieczor? przy swiecach?:)) Przy dwojce dzieci nie ma takiej mozliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham swoje dzieci nad zycie ale czasami mam ochote zniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci zawsze można "sprzedac" na kilka chwil, a zdobyty czas poświęcić na pielęgnację własnego związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala jak wylecą z gniazdka to będziesz chciała aby jak najczęściej ciebie odwiedzały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci ,,oddac'' jejku chcialabym chociaz na 3-4 godziny ale bym odpoczela:) pewno masz lewi racje ale to daleka przyszlosc mam nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D Wczoraj poszalałam z kumpelami i bardzo późno wróciłam ale powiem wam że trzeba mi było tego spotkania na doładowanie zapasowych bateri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czsem trzeba się zresetować no i akurat tak wczoraj wyszło . A dziś szara rzeczywistość hmmm trzeba ją pokolorować :D Nie lubie takich mokryych szarych dni jak dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! widze, ze duzo tematow poruszaliscie ostatnio, np. szkola. mysle, ze ktos kto nie siedzi w temacie nigdy do konca nie wie jak to funkcjonuje i stad biora sie wlasnie rozne opinie na temat nauczycieli. macie prawo do swojej opinii ale ja takze dlatego nigdy nie dyskutuje z nikim na ten temat, bo to jest z gory skazane na porazke. to tak jakbym ja wypowiadala sie na temat pracy np. gornikow znajac temat jedynie z gazet albo czyis opowiesci. mario - dziekuje za rady ale mam juz spore doswiadczenie i wiem jak postepowac z uczniami, dobrze sobie radze, uczniowie mnie lubia i nie narzekam ogolnie rzecz biorac. po co w ogole rozmawiamy na temat pracy tym bardziej, ze nieraz to drazliwy temat? chyba nie o to wtym forum chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja za bardzo nie mogę się wypowiadać w oparciu o własne doświadczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i z góry serdecznie przepraszam za poruszanie drażliwych bądź trudnych tematów. Tak jakoś ta rozmowa sie ruszyła i zaszliśmy za daleko, jeszcze raz przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×