Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Scarletta to tylko taka mała "rozmowa", nie dopatrywałbym się więcej niczego co mogłoby stwarzać jakieś pozory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam droga Scarletto nic z tych rzeczy, tak jak wspomniałem powyżej to tylko taka mała wymiana zdań... Dołączysz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej "powiedz" jak tam proces edukacji przebiega wśród najmłodszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, nie wiem... a co mozesz zaoferowac? proces edukacji? idzie, idzie, ze mna gorzej, bo jestem troche przeziebiona ale tak to juz w szkole jest, lapie sie od uczniow i zamiast do lozka trzeba do roboty chodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet -> wiesz taka natura że to kobiety nas okręcają wokoło palca (często jesteśmy tego nieświadomi) a nie my je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remont po pierwszym tygodniu przedstawia się następująco: wymienione wszystkie drzwi, w kuchni położone płytki, wymalowane ściany, zakupiona lampa, pokój i przedpokój przygotowane powoli do malowania, po malowaniu panele, oraz to co najważniejsze po tym wszystkim meble w zabudowie. Generalnie ujmując cały remont mieszkania. W zeszłym roku zrobiłem łazienkę i pokój Asi, także można powiedzieć, że mieszkanie będzie całe po remoncie. Teraz czekam na okazje na wymianę na większe, może ktoś się skusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koniec remontu? Wierzę, że nastąpi wcześniej on aniżeli koniec mojej cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak można powiedzieć wszystko od nowa, kiedyś musiałem to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi dobrze, ze jestes swiadomy praw wystepujacych w przyrodzie :P mario obrotny i zdolny z Ciebie chlopak :) ja sie nie skusze, wybudowalismy z mezem dom, na wiosne bierzemy sie za wykonczenia i moze na swieta pzreprowadzka :) wydajesz sie byc mezczyzna z duzymi pokladami cierpliwosci... jednakze dzieki Katerinie zaczynam wyobrazac sobie Ciebie jako niegrzecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta kiedyś to napisałem, że nie mówię (piszę) poważnie. Pamiętaj, że pozory mylą jakie by one nie były... W rzeczywistości jestem bardzo odpowiedzialnym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario ja rowniez nie pisze serio, wiec rozumiem Cie doskonale, napisalam to wlasnie pol-zartem, pol- serio... levi zawsze mozesz sprobowac to obejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi oczywiscie, ze jest to mozliwe, ale musisz miec na to wzor (jak w fizyce) :P mario zbyt ogolne to pytanie, poza tym my tu wszyscy jestesmy dla siebie zagadka... na mnie juz czas, dobranoc wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta -> tylko ze wzór pewnie będzie z wieloma zmiennymi i wieloma przypadkowymi odchyleniami od zmiennych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×