Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

W porządku droga "koleżanko", dzień biegnie nieubłaganie a ja ciągle trwam w remoncie swojego "gniazda"... A Ty jak spędzasz ten dzisiejszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dużo różnych zajęć dzisiaj mam ale najbardziej byłam happy na spacerze w tym cudownym słońcu :D Od razu człowiekowi chce się żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo ja musiałam wyjść złapać trochę tych promieni poczuć jak przyjemnie pieszczą skóre, ech czuć w powietrzu wiosne, już ptaszki sobie świergotają ach jest mi dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłem, że pogoda może wprawiać w taki stan podniecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz wrażliwa jestem na piękno :D I potrafie je dostrzec w otoczeniu swoim :D A nie mów że takie pierwsze promienie ciepłego słonka po zimie nie są najcudowniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Mario ja ładuje baterię , potrzebuje się czasem zatrzymać spojrzeć na wszystko z dystansem, zacząć cieszyć się drobnostkami, słońcem , wiatrem, zielenią, no życiem które jest obok mnie, odżywam by móc się rzucić w wir życia z jeszcze większą pasją . Widzisz ja taka dziwna kobieta jestem i ciężko mnie zrozumieć a jeszcze ciężej nadążyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś raczej taka nieodgadniona, może nie dziwna ale z pewnością inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario masz racje i wielu ludzi mnie nie rozumie i krytykuje moją inność ale mi z nią dobrze jestem po prostu sobą . Jestem siebie świadoma ale stanowie tajemnice dla innych nie każdy ma siłe i wytrwałość w sobie no determinację by spróbować rozwikłać tę tajemnicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że Ty masz w sobie trochę z dziewczynki, trochę z kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym wypadku, to są jedynie moje przemyślenia, niekoniecznie musisz się z nimi zgadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie a czy Ty nie jesteś trochę 'pokręcona" ale tak pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario -> sądzę że ona jest jedna z tych pozytywnie zakręconych ;) cześć Kasiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Ja jestem wariat totalny niespokojna dusza jak to mówią wiecznie uśmiechnięta wiecznie za czymś gnająca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ze mną jest tak wszystko albo nic nie ma półśrodka . Mam nadzieje że rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda i do tego jeszcze zwariowana, mieszanka dosyć mocno wybuchowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że upór nie jest Ci obcy, znam taką osobę i powiem Ci że najlepiej w życiu na tym nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario tu nie chodzi o upór ja jestem taka że dużo biorę ale jeszcze więcej potrafię dać . Widotrzebuje silnych emocji jak narkotyku ale wiem ile mogę i jak daleko mogę jeśli rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytyw za to, że nie jesteś nastawiona tylko i wyłącznie na branie, tylko coś w zamian ofiarujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz sama wiem że życie ze mną łatwe nie jest ale żyjąc ze mną nie obok mnie można dużo zyskać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że zaznaczyłaś to czyli; życie ze sobą a nie obok siebie. Niestety dzisiejsze małżeństwa bardzo szybko się kończą właśnie przez takie życie (obok siebie). W dzisiejszych czasach (pogoń za pieniędzmi) zapomina się o osobie bliskiej, która niejednokrotnie czeka na najprostszy gest czyli okazanie uwagi, rozmowę, spojrzenie, pocałunek. Gdzieś to wszystko "umiera" śmiercią naturalną, później żal, smutek i rozpacz, że mogło się żyć zdecydowanie "inaczej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e doskonale to rozumiesz. Widzisz ja dużo od życia chcę wielu rzeczy pragnę do wielu dąże ale nie robie tego kosztem partnera (choć mogę sprawiać inne wrażenie) my jesteśmy jak woda i ogień , każde ma swoje życie i swoje sprawy , jest lepiej i gorzej ale jakoś gdzieś ciągle się szukamy i najważniejsze że zawsze w końcu odnajdujemy. Dwie różne indywidualności , różne marzenia różne dążenia, różne zainteresowania i gdzieś pośrodku my, nasz dom , nasze życie. Ale tak jak mówię nie zawsze jest idealnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealnie jest jedynie w snach, nie w życiu codziennym, niestety tak jest, ale zawsze możemy coś zmieniać. To wszystko zależy tylko i wyłącznie od Nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario -> problem młodych małżeństw jest taki że mylą wspólne życie (bo tym jest małżeństwo) ze zwykłym związkiem (czyli spotykanie się itp. ale życie osobno) a związek z seksem i "chodzeniem razem za rączkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×