Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

witaj:) ale widzę że i ty nie jesteś zbyt chętny\chętna do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem na pewien pomysł i wyszło mi, że Scarletta uczy języka niemieckiego... Wydało się droga Pani nauczycielko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie witam w słoneczne popołudnie :p Mario Toś wykąbinował :D Ciekawe co wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skończony, teraz czekam tylko na mebelki w zabudowę i finał wszystkiego. Przyznam się szczerze że było dosyć ciężko, świadczy o tym chociażby to, że spadłem parę kilogramów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Levviatanku ja sportu mam za dużo (gra w piłkę nożną w klubie), więc sport to nie to... Myślę, że problemy które si,ę pojawiają sprawiają że spadam z wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz praca po której zamiast spać to funkcjonuję cały dzień goniąc za sprawami związanymi z remontem. Później 20 a ja jak "Pijany mistrz" przewracam się ze zmęczenia, kładę się i znikam w swoim śnie, którego nigdy nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario MMówisz że grasz? Hmmm na następnym meczu będe uważnie obserwować graczy :p Levi Powitać :D Juz nie na erotycznym ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz obserwować sporo lig piłkarskich w Polsce aby mnie zauważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem, że wystarczy mała sugestia a od razu pojawi się riposta ze strony niesfornej małej dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario mówiłam Ci chyba już żebyś się ogniem nie bawił bo niechcący wzbudzisz pożar :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinko to tylko gra słów, nic ważnego, nic co sprawia że czujesz się jakoś wyjątkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×