Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

oj tam Levviatan tak pewnie tylko mówisz:P Kasia od adoratorów nie może się opędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi Wzdycham bo już mnie męczy jak ktoś łązi za mną po wszystkich topach swoje 5 groszy wtrąca. Okolice Jakich adoratorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po staremu:P żeby nie powiedzieć nic ciekawego:P znowu przeziębienie mnie dopadło.. mam straszny katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech okolice to ty chorowitka jesteś. Tak myśle kiedy ja ostatnio byłam chora i wiesz co nie pamiętam ale to dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okolice Trzeba znaleźć czas i na leżenie :p Kurcze szukam książki na allegro literatura rosyjska tylko tytułu dobrze nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj to zanim znajdę ten czas to jeszcze troche minie:) obowiązki wzywają;) życzę powodzenia Kasiu:P dobranoc wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie am pojęcia :D Na prezent potrzebuje i tytuł mi uciekł pierwsz część ".... Bór " i tak szukam, bo zależało mi jeszcze na 4 tomach "Cichy Don" ale już znalazłam i zamówiłam, i jeszcze tej jednej mi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to nie wiem ;) z rosyjskiej to ja na razie tylko mam przeczytane "zbrodnia i kara" i "zmartwychwstanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci "Mistrza i Małgorzte" naprawde świetna książka. "Zbrodnia i Kara" nie podeszła mi . Teraz czytam fajną książke "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" ale mam ją w wersji elektronicznej tak że nie moge się z nią rozłożyć w łóżkku jak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie czytac na kompie, wole papier. a Mistrza i Malgorzate zamierzam przeczytac tylko nie woem jeszcze kiedy tymbardziej ze nie mam w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wolę wersje papierową , dlatego męczę tąelektroniczną. A to do biblioteki się wybierz może tam przy okazji spotkasz fajną dziewczynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z biblioteka jest to ze ksiazki mozna pozyczyc gora na miesiac a ja czytam dziennie srednio po 5-10 stron wiec raczej mistrza i malgorzaty nie przeczytam w miesiac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz, zresztą możesz zadzwonić i się dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×