Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

lukier jest dobry :P a co do lukrowania to jak można nie tęsknić za kobietami szczególnie jeśli się jest już długo samotnym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaprzeczam,tez lubie:) jak dlugo?? :) mozna tesknic,a nawet nalezy(przynajmniej masz pewnosc,ze wszystko z Toba ok ;D ),ale to chyba nie zastapi realnej kobiety nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie miłość to nie są tak zwane motylki w brzuchu. miłość to przywiązanie do kogoś, dbanie o tą osobę, opiekowanie się nią, "czytanie w jej myślach", chęć bycia z tą osobą. ja nie wierze w miłość od pierwszego wejrzenia. miłość to coś na czego stworzenie potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki w brzuchu to stan,ktory odczuwamy podczas spotkania osoby podobajacej sie nam wizualnie,:) to emocje,te pozytywne,ktore odczuwamy podczas spotkan z osoba nam blizsza niz inne,czesto te po prostu obojetne, wiec wg mnie takie emocje wlasnie nazwano miloscia,ktora jest przywiazaniem,albo raczej przyzwyczajeniem do drugiej osoby -na co potrzeba czasu.... i znalalam punkt wspolny naszych teorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny - gdzie byłaś jak ciebie nie było? :P Eteryczna - no właśnie wiele osób myli miłość z zauroczeniem i potem się rozpadają małżeństwa bo jednak nie potrafią dbać o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba raczej nie potrafia sie sluchac i nie maja wspolnych tematow do rozmowy,a ich malzenstwo to praca i prokreacja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny - bez większych zmian. w następnym tygodniu mam urlop i będę siedział zamiast brata w jego sklepie :P Eteryczna -> dziś wiele osób nie wie co to znacyz wspólne życie a pakuje się w małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne mam 24 na karku a samotność doskwiera :P Jenny - lanie powinnaś za to dostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze szukac;p juz mam;p a jesli nie ten to do wyboru do koloru;p na samotnosc nie narzekalam nigdy jakos szczegolnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×