Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucharzynka

jakiej firmy polecacie mięso mielone?

Polecane posty

Gość kucharzynka

takie gotowe, paczkowane... nie chcę kupić jakiegoś szajsu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharzynka
wiem, że niektórzy też mielą mięso w sklepie, ale ja jestem bardzo początkującą osobą w kuchni i nie wiem, jaki to ma być rodzaj mięsa :( polędwica, łopatka, czy co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgf
sama mielę - najczęściej łopatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Stokrotka****
paczkowane to właśnie szajs. Płacisz za konserwanty, wodę, białko sojowe. Po przesmażeniu zostaje niewiele pełnowartościowego mięsa. Nie lepiej poprosić o zmielenia kawałka wybranego przez ciebie mięsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Stokrotka****
możesz zmielić: szynkę, łopatkę, karkówkę lub mięso z indyka (np. udziec). Ja czasami mielę nawet filet z kurczaka (to wtedy jak mam fazę na odchudzanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze w sklepie proszę
żeby zmielili mi łopatkę, szynkę lub karczek. Nie kupuj zmielonych skór i tłuszczu w paczkach bo to syf :o a i cena takiego świeżo zmielonego mięsa różni się o pare groszy a przynajmniej wiesz co jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharzynka
a łopatka, szynka, karczek to jest mięso wołowe, cy wieprzowe? W jakich proporcjach najlepiej :) Dziękuję Wam pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze w sklepie proszę
łopatka, szynka i karczek to wieprzowe (wołowiny nie lubię). Ja kupuję niedużo, zazwyczaj pół kg bo gouje dla dwoch osób i z takiej porcji wychodzą dwa obiady, nieraz kupuję 1kg i połowę zamrażam "na zaś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharzynka
Dziękuję Wam bardzo za pomoc! Jesteście kochane :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuje gotowego mielonego bo moim zdaniem to sam syf.Lepiej iść do mięsnego gdzie możesz sobie wybrać kawał mięcha i na miejscu przy Tobie zmielą lub samemu to zrobić w domu. Dodam że wybieram łopatkę lub szynkę,czasami też pierś z kuraka lub indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje w kiszeczce http://www.kiszeczka.pl/ Mozna tez tam zamowic online. Nigdy nie jadlam lepszego miesa. Zawsze wyglada i smakuje wysmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też od nich biore, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosz kuirva, znowu sraajeczka zaczyna spamować? już wszyscy wiedzą, że robicie g00wna, których nawet psy nie chcą jeść... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje u sprawdzonego dostawcy www.cezan-ubojnia.pl i przynajmniej wiem, ze naprawde to co robia jest dobre i zdrowe a nie jakies naprawde niewiadomo jakiego pochodzenia;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×