Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama27lat./

przewracanie oczami i mrużenie. co to moze byc?

Polecane posty

Gość mama27lat./

moja roczna córka od tygodnia mruży oczy, zaciska, niby przy tym robi minki jakby sie wygłupiała, nudziła. robi tak tez jak jest zła i cos wymusza. jak chce spac , jest zmeczona - przewraca oczami do gory pod powieke, ze bialka widac:( czasem tez przy jedzenia, .co to moze byc? nawyk? powoli przestaje tak robic... mimo to martwie sie, w styczniu tez pare dni zdażylo się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma 18mc
i też mruży oczy, to chyba nowa umiejętność... mam nadzieję, że nie wada wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie sie na zapas...mój tak mruży oczy od dawna juz...teraz to masakrycznie nieraz to az taką mine zrobi ze strach patrzec...ale myśle ze to przez zęby oczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska_Animiska
A nie za bardzo doszukujesz się problemów?;) Easy, relaaaaaxxxx..:) Zęby oczne? Pierwszy raz słyszę takie określenie.. ;) Ja bym zwaliła to po prostu na nową umiejętność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27lat./
pediatra powiedziala ze to niepokojące, dzis idziemy do pani dr ciekawe co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla czego nie pójdziecie do okulisty?? nieleczona wada wzroku się szybko pogarsza , potem dziecko zacznie zezować i wtedy to jest problem ja bym na waszym miejscu poszła od razu , żeby po prostu sprawdzić czy jest ok ja z córką poszłam jak już zaczęła zezować a wcześniej nie miała , żadnych objawów wady wzroku (jest krótkowidzem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27lat./
wlasnie pediatra kazala do okulisty takze wybieramy sie mozliwie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jeśli jesteś z Wrocławia to polecam udać się do Kliniki Spektrum. Mają bardzo dobrze zorganizowaną okulistykę dziecięcą. Jeśli już zauważyłaś, że mruży oczy to nie ma na co czekać. I nie masz się czego obawiać, jest to jedna z lepszych klinik okulistycznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×