Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shalom07

Zostałam sama w ciąży...

Polecane posty

Gość shalom07

Mam 35 lat. Zostałam sama w trzecim miesiącu ciąży z bolesną informację, że są kobiety, które traktuje się jako matki swoich dzieci i takie, których się tak nie postrzega. Jak widać ja byłam w tej drugiej grupie, jestem przerażona i zdruzgotana, mam drugie dziecko już nastolatka...jak sobie z tym wszystkim poradzić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guo90
no jak zyc c zekac na malenswo i tyle zcego oczekujesz? aborcja??twoja sprawa a sprawce ciazy posadzic juz teraz o alimenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalom07
nie, nie zorbię aborcji. chcę urodzić tylko tak bardzo jestem przerazona, nie pracuję i zupełnie nie wiem co robic dalej...Tak bardzo zabolały mnie jego słowa po 5 latch wspólnego życia. Jak w tych czasach dac radę samej z dwójką dzieci, przejsc przez ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy78
jak to be z pracy jestes???dlaczego? to idz na sztuke byle gfdzie i juz aby potem miec swiadzcenia.. no jak se wyobrazasz zycie n ndalsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowa prawdy,...
trzeba bylo MYSLEC zanim sie rozlozylo nogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assaaaaaaaaaaaaaa
dasz rade a dziecko to sama radosc ja mialam faceta u boku a teraz dziecko ma 3 latka i mam serdecznie go dosc znajdz prace zeby byly swiadczenia a gnoja o alimenty na dziecko i na siebie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnijcie sie
kto ja przyjmie w 3 msc ciazy? co pracodawca to jakas instytucja charytatywna??????????? idz zapisz sie do urzedu pracy, bo co zrobisz jak sie dziecko urodzi? przeciez musi byc ubezpieczone. generalnie gratuluje podejscia do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere_fere
a gdzie mialas leb jak sie z nim kochalas? jakas antykoncepcja etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdbg/lkhg
a po co jej mózg? już raz się ustroiła w bajstruka to i drugi raz.. Co możesz zrobić? Pozwać tatusia o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herr doktorr proktorr
Po pierwsze - od 'tatusia' należą się dziecku alimenty Po drugie - pech, że trafiłaś na takiego gnoja, dla mnie facet, który zostawia kobietę w ciąży to zwykła gnida, ale trudno, olej go, wywalcz tylko co Wam się należy (czyli kasę) Po trzecie - do tych wszystkich mądrali, którzy piszą, że trzeba było myśleć, zanim się rozłożyło nogi - chyba sama sobie tego dziecka nie zrobiła, prawda? chyba że przeoczyłam jakieś najnowsze odkrycia medyczne... Po czawrte - odwiedź wszelkie możliwe instytucje, gdzie możesz szukać pomocy: zarejestruj się, idź do MOPS, zwróć się też do rodziny Generalnie trzymaj się, jesteś wartościową i silną osobą, bo zdecydowałaś się urodzić to dziecko, na pewno dasz radę. Debilami z gębą pełną ironicznych komentarzy się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa alickka45
wiesz prawde gadasz ale w malych miejscowosciach wywalczyc pomoc jakokolwiek to jest kosmos.. wiec moze byc ciezko.. idz do pracy byl e gdzie nawet do tesko n a kase aby miec swiadczenia i posadz go o alimenta i jakos tzreb a zyc cybba ze masz i na obcje,, ale to nie mi o tym pisac ani etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalom07
Poronilam...nie ma ani jego ani dziecka. Czuję jakbym umierała kawałek po kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
współczuję Ci bardzo starty maleństwa :( trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×