Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andziawandziaa

ile powinna ważyć kobieta przy 170 cm wzrostu aby być atrakcyjną?

Polecane posty

Gość kryski1991
ja waze 69 i moj facet mowi ze chuda jestem moglo by byc 2 kg +:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
62 ja wazę i trochę jak prosiak się czuję tak -5 by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peterj
kur** m** czy tak ciężko wam ruszyć tłuste dupska i trochę poćwiczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 174 CM
MAM 174 CM WZROSTU I WAZE32 KG-MYSLEZE JEST OK-NIE MAM BRZUCHA, MAM BIUST I ŁADNE BIODRA-DODAM ZE JESTEM PO 30 STCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 163 cm. wzrostu to ile powinnam ważyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Use22
Nie moge czytac tych wypowiedzi , kobieta powinna wazyc tyle na ile sie czuje dobrze, atrakcyjnie . A te wypowiedzi facetow to Jakies prymitywne testy , tylko prostak bez klasy moze tak napisac. To jak wygladam jest Wazne tylko dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj pseudonim
Moja dziewczyna ma 171 cm wzrostu. Jakaś kobieta napisała sporo wcześniej, że 49kg przy tym wzroście to waga idealna, a 60 to pulpet... Pulpet, moja droga, to Ty masz chyba zamiast rozumu. Gdyby moja dziewczyna ważyła niecałe 50 kg przy takim wzroście to bym ją wy**bał z domu, za bycie pierd****nym szkieletem. I nie, nie jestem kimś, kto lubuje się w rozmiarówce size+. Nigdy nie miałem takiego upodobania. Po prostu jestem zwolennikiem normalności, rozumu. Napiszą Wam gdzieś, że kobieta musi ważyć tyle i tyle, żeby była ładna, a Wy to łykacie jak młode pelikany. Gwarantuję Wam, że większość facetów byłaby zdegustowana takim "szkieletem". (Choć oczywiście w drugą stronę też nie można przesadzać), ale mówię Wam - mniej kompleksów, naprawdę! Faceci są dużo mniej wymagający, niż Wam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważę 49kg i chciałabym przytyć ale juz niedługo kg polecą w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj pseudonim dziś Czyli jakby zachorowała i schudła, to byś ją wyrzucił z domu tak? Gratulacje, pokaż jej ten temat teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy od budowy, od 50 kg (bedzie chudzinka) do 63 kg (jesli ma mocne kosci, to bedzie wciaz zgrabna i bardzo kobieca). Srednio, ok. 55-60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 1.70 i waze 70 kilo,nie jestem gruba tylko super kobieca,pupka,cycuszki ,nie mam zwisajacego sadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna265143
ja mam wzrost 1,75 a moja waga 50 kg i wygladam strojnie trzeba od twego wzrostu odjac 25 i wyjdzie twoja waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23342432
ja mam wzrost 1,75 a moja waga 50 kg i wygladam strojnie trzeba od twego wzrostu odjac 25 i wyjdzie twoja waga mi tak muwili doktorzy i niemam brzuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 172 i 67 kg wagi Nie wyglądam na tyle, uprawiam sport od kilku lat, mam więcej mięśni niż tkanki tłuszczowej Czuje się rewelacyjnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 170 wzrostu i ważę 65 kg :D jakoś pulpetem nie jestem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa

Serio. Ja mam nadwagę dość spora. Ważę 85kg. Mam 170 wzrostu. Kompleksów co nie miara... Ale wiecie co? Mam faceta który po prostu ubóstwia moje ciało! Dużo osób mi mówi że po prostu nie widać u mnie tych kilogramów. Laski. Każda z was jest śliczna! Każda na swój sposób! Owszem. Chciałabym byc o wiele wiele chudsza, no to kurde... Właśnie staram się przejść na diete i dobrze mi idzie. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie każdy jest jaki jest, a obrażając innych to już przesada. Ja mam 170 i ważę 65 kilo zawsze byłam szczupła i co mam się przejmować bo komuś coś we mnie nie pasuje wiadomo ze każda kobieta chciała by mieć biust duży i tylek duży ale nie każdy jest jakby ktoś chciał żeby był, ludzie są różni też bym chciała mieć większe to czy tamto ale nic nie zrobię ze nie mogę mieć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×