Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Men Struacja annonymous

Które państwo jest najbardziej rasistowskie?

Polecane posty

Gość kocham ten stan
Polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Zdecydowanie powiedzialabym Szkocja ! ;] Tam najlepiej nie dawac znaku,ze jest sie polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyeb . . . . .
holandia izerala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Nie wiem czy wiesniaki,ale napewno banda dresiarzy a co drugi z kosa w reku ;) Tylko szukaja powodu do bojek.A kobiety ( o ile mozna to tak nazwac ) jeszcze nie widzialam,zebyvtak masowo sie puszczaly ;d To chyba tyle w skrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza waszym zasięgiem..
A mnie w szkocji dobrze potraktowano, oprócz tego że spotkałam jebaną poleczke która chwali sie że jest z kołobrzegu..po czym pyta mnie czy wiem gdzie to jest :O :O :O poleczki polerują jęzorem obsrane deski klozetowe w uk i myślą że wielkie z nich panie :O z kolei zgubiłam sie w tym zasranym szarym miescie to jakiś miły szkot pomogł mi znalezc sie :) na polaków to w ogole kurva liczyc nie mozna!!! a co do rasistowskich krajów...RPA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza waszym zasięgiem..
a serbia i czarnogóra to dopiero wiochy zacofane:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza waszym zasięgiem..
a jak jest z Surinamem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza waszym zasięgiem..
pedałow moze tak, ale czy do łozka im zajrzą? to dzicz jest...pewnie leją też kobiety i dzieci... dreczą zwierzęta:( podli ludzie poza tym mowisz o rasizmie rasizm to kolor skóry a nie orientacja seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spie nigdy
Zdecydowanie Polska. Wystarczy zaobserwowac reakcje Polakow na widok czarnoskorego lub zoltoskorego przechodnia. W zadnym innym kraju nie jest tak latwo dostac wpierdol za inny niz bialy kolor skory. Ale to wynika wylacznie z opoznienia rozwojowego, jakie nam sie przydarzylo za sprawa komuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Poza waszym zasiegiem - ja mieszkalam w szkocji 5lat i fakt faktem szkoci bywaja mili,ale...tylko dla np ladnych polek ;) Bardzo zwracaja uwage na wyglad ( z tego wzgladeu,ze szkotki sa bardzo nie ladne lekko okreslajac ) ;d Ale co do mezczyzn i mlodych chlopakow to naprawde nie maja pochamowan :/ Potrafia zmieszac z blotem i o byle co sie czepiac.A najlepsze jest to,ze cwaniaczki chodza tylko przy sobie z nozami,bo nawet bic sie nie potrafia ! Zenada ;/ Panstwo inteligencja daleko za murzynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spie nigdy
...ktos tu chyba nie do konca rozumie znaczenie pojecia rasizm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banvbethsvci
Polacy sie burza na Szkocje bo tam ich traktuja tak jak w PL traktuje sie np. czarnych . phi boli co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Jakbys looknol wyzej to bys dostrzegl,ze chodzi mi o sytuacje gdzie chodzi o rasizm :S np uslysza,ze ktos mowi w innym jezyku i juz dym gotowy.A przede wszystkim czepiaja soe chlopakow o to mi chodzilo...Tak trudno sie domyslec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spie nigdy
rasizm to wrogi stosunek do ludzi innej rasy. Sa trzy podstawowe rasy ludzi: biala, czarna i zolta. Rdzenni Szkoci sa przedstawicielami rasy bialej. Sa tez czarni i zolci szkoci, tak samo, jak sa czarni i zolci Polacy. To, ze Szkoci czy inni nie lubia Polakow, znaczy wylacznie tyle, ze nie lubia Polakow a nie, ze sa rasistami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viollassss
No i dobrze ci Szkoci robia. Mam nadzieje, ze spuszcza porzadny wpierdol Polaczkom, bo im sie nalezy. Banda oszolomow. Wszedzie domagacie sie jakichs praw, rownouprawnienia i chcecie byc traktowani z szacunkiem. Denerwujecie sie jak Angole sie z was smieja, puszczaja jakies komedie w telewizjii na temat Polakow. Wkurwia was to. I bardzo dobrze. Najpierw WY POLACY nauczcie sie szacunku do innych narodowosci, to i moze ktos kiedys was poszanuje. Kazdy za granica wie, ze Polak=rasista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Nie , polacy nie lubia murzynow za ich kolor skory a szkocki twierdza,ze polacy zabieraja im prace.Jest roznica?Jest...Po 2 nie pisz bzdur,ze traktuja ich tak samo,bo napewno polacy nie sapia sie do kazdego kto otworzy buzie w innym jezyku ;d Mysle,ze sa bardziej tolerancyjni i napewno inteligentniejsi.Przebywalam w szkockim towarzystwie wiec zdazylam dostrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza waszym zasięgiem..
ja nie jestem jakas specjalnie ładna, tyle tylko że szczupła (nie to co tamtejsze tłuste baryły :D) a tamten facet co był dla mnie miły to był jakiś dość już starszawy i nie jakis taki nachalny. A własnie, co sądzicie w kwestii nachalnych arabów i turków w Polsce? mialam raz sytuacje w klubie że jeden taki (nie odrózniam jaka to rasa) złapał mnie za reke i nie chciał puscic :D w dodatku mówił beznadziejnym angielskim i myslał że fakt że jest turasem zrobi na mnie wrażenie :O ledwo uciekłam mu...jakby tego bylo mało, był ode mnie o pol glowy nizszy!! oni wstydu nie mają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaMala
Jedyne co mi sie w nich spodobalo to,ze szkot za szkotem i za swpim panstwem w ogien by wskoczyl ! A polak? Przykladem tego violassss ;) Piszac jak slepy o kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza waszym zasięgiem..
ja np byłam bardzo tolerancyjna, ale do czasu, jeszcze murzyni okej umieja sie zachować, widuje ich często albo w stadach albo już w parach z jakimis blondynkami najczesciej i czesto z dziecmi...ale ci murzyni to wysocy, jacys normalni, angielskim mówią a turek? co taki turek ma kobiecie do zaoferowania? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×