Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
womanontheway25

Warszawa - atrakcje dla dzieci

Polecane posty

Szukałem od jakiegoś czasu portalu/wyszukiwarki z atrakcjami dla dzieci i nie tylko, ostatnio udało mi się namierzyć taką wyszukiwarkę chciałem się nią podzielić http://www.myfun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jak chcemy się zabawić z małą to jedziemy do Marywilskiej 44 do sali zabaw Figlarium. Mamy blisko, a córcia uwielbia kulki i inne tego typu zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wybrac sie do Farmy Iluzji w mazowieckim, zobaczcie sobie tutaj http://farmailuzji.pl/pol/atrakcje jakie maja atrakcje. Moje dzieci byly zachwycone spedzonym tam czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można pomyśleć np. o półkoloniach dla dzieci. My sie chyba, jak wcześniej zresztą, zdecydujemy na ofertę z sosnowej szpilki, nie mamy daleko a nasza Ania była wcześniej zachwycona tym miejscem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8907
Można też pomyśleć o wynajęciu przewodnika i poznaniu stolicy od zupełnie innej strony. Na http://www.gracetour.waw.pl widziałam taką usługę. Myślę, że to może być coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto zadbać o zróżnicowane rozrywki dla najmłodszych. Czasem może być to plan zabaw, czasem basen a jeszcze innym razem spektakl w teatrze. Warto sprawdzić repertuar przeznaczony dla dzieci w teatrze Rampa http://www.teatr-rampa.pl/spektakle-dzieciece. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat samego miejsca jak i sztuk wystawianych na jego deskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binggg
Od jakiegoś czasu to staramy się regularnie być w Redzie w ich Aquaparku. Super prowadzone miejsce, dużo atrakcji dla starszych i młodszych. Mi najbardziej służą ich bicze wodne, a mąż z dziećmi to głównie na zjeżdżalniach siedzi. Raz mnie wzięli żebym zjechała z tej obok rekinów, to najpierw nie chciałam ale potem to mi się nawet spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaMama12
A sprawdzaliście może Sporteum i ich półkolonie? Fajna opcja na wakacje dla dzieciaków. Ja swoje już 3 raz zawożę na Białołękę do ośrodka Sporteum. To są sportowe półkolonie. brak nudy, ciągła aktywności i dużo sportu połączonego ze śmiechem. Cena też niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie atrakcji dla dzieci z pewnością nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zabawy operowe dla dzieci w operze kameralnej: super, i wbrew pozorom nie tylko dla ,,muzykalnych" dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galeria Zachęta ma też zajecia dla dzieci, to z własnego doswiadczenia moge polecic. opera kameralna, zachęta...jeszcze do tego jakies zajęcia w centrum kopernik czy zajęcia z programowania dla maluchów i będą sami mali wszechstronni geniusze w tej warszawie jak sie im taki miks zafunduje ;P wychowywanie dzieci w wielkim miescie ma jednak zalety! tylko ten smog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferta dla dzieci jest tak szeroka że nie da się ogarnąć w Wwa na targach śniadaniowych były kiedyś organizowane fajne zajęcia kulinarne dla dzieciaków z profesjonalistami muzyczne zajęcia jakieś rozważamy też, filiharmonia jest blisko domu i opinie dobre, w kameralnej tez ciekawe oferty i Roma jest brana pod uwagę, zobaczymy a na jakie zajęcia sportowe zapisujecie dzieci? mój syn uparł się na karate, polecacie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam kameralną a szczególnie Bastienkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bastienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie kto prowadzi te zajęcia dla dzieci w Splocie Artystycznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjet
Nie będziesz się nudzić z synem w Mikrokosmosie. Od czasu do czasu zaglądam, bo mam rodzinę niedaleko w Ujeździe. Raz nawet robiłem tam imprezę firmową na prawie 100 osób. Bardzo oryginalny klimat, a owady naprawdę spore, dobrze opisane. Dla dzieci wydzielony, dość spory plac zabaw z bezpłatnymi atrakcjami. Na końcu zawsze jedliśmy jakiegoś fast fooda z frytkami, bo jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym kto prowadzi zajęcia w plocie dowiemy się 21 sierpnia, bo wtedy dziecko zaczyna tygodniowy kurs. Dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że jak jest wypad z dziećmi to trzeba też pomyśleć o punktach na słodkości ;) Na Saskiej Kępie jest cukiernia Sweet Home i maja tam naprawdę pyszne lody! :) Polecam sie wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci wróciły zadowolone z kursu, teraz szyją misiom ubranka jak szalone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zapłaciłaś za taki kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×