Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolcia 78

Nieuczciwi

Polecane posty

Gość Jolcia 78

Jestem nadal pracwonikiem Shell ale ma wielki dylemat czy sie zwolnic, chociaz po tym co przeczytałam nie powinnam sie zastanawiac.Pracuje tam ponad dwa lata i wszystko bylo w miare dobrze, jakos dalo sie przetrwac ten ciagly nacisk.Jednakze juz od dluzszego czasu jest fatalnie, pracownicy zEBY nie nazwac ich kolegami w doskonaly sposób donosza szefowej za moimi plecami.Knuja, kombinuja i wydaje im sie ze nikt sie o tym nie dowie.Ja zastepuje kierownika podczas jego nieobecnosci,mam troche inne godziny pracy i stąd czuje ze pracownicy patrza na mnie pod innym katem....dlatego odwiedzaja szefowa i pięknie donosza Jestem tylko jednego zdania...praca ta na poczatku sprawiala mi radosc ale to chyba dlatego ze była czyms nowym.Po pierwszym miesiacu wiedzialam ze juz lepiej nie bedzie.Odeszłabym juz znacznie wczesniej tylko ze miejscowości w której mieszkam trudno jest o prace zwłaszcza dla kobiet ale tym razem juz postanowiłam.Jesli nie ma miedzy pracownikami dobrych relacji, jeden drugiego patrzy wykopać i zajac jego miejsce to nie ma szans na dobra współprace.A kierownik zamiast zajmowac sie plotkami powinien zajac sie prawdziwa praca a nie z nudów przebywac na portalu NK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfhghjjk
innej pracy szybko nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×