Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Mama zapisała mnie do ginekologa, tyle że jest to znajomy mamy którego znam

Polecane posty

a nawet bywa u nas w domu. Mama sama do niego niechodzi mimo że pracuje w przychodni w której przyjmuje.Pierwsza wizyta jest stresująca na dodatek u mężczyzny. Czy w takiej sytuacji wypada zrezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się spinasz
to lepiej odwołaj wizytę i zapisz się do kogoś innego. Ja bym też do znajomego nie chciała iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vienka22
fajną masz matke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym zlego
ze to znajomy?? przeciez 100% kobiet ktore chodza do gin facetow zapiera sie,ze w gabinecie facet przestaje byc facetem/znajomym i jest tylko lekarzem. wiec sie nie przejmuj i zasuwaj do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barddottka
Jak nie czujesz się na siłach, to nie idź, zapisz się sama gdzie indziej. Ja też poszłam za namową do faceta. I skutek był taki, że zbladłam i zestresowałam się tak, że lekarz powiedział, że zbada mnie przy kolejnej wizycie, bo się boi, że zemdleje :o Oczywiście zapisałam się po tym do babki i chodzę do lekarki najlepszej pod słońcem, z którą mogę gadać o najitymniejszych szczegółach, bo w ogóle nie czuje skrępowania. Sama wyciągnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem problemem autorki nie jest fakt, że lekarz jest facetem, ale to, że jest znajomym matki i mają kontakt również prywatnie. Lepiej sama wybierz gina i zapisz się na wizytę, a z tej zrezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×